Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 kan perzsacica nem fér meg...

Pötyike :D kérdése:

2 kan perzsacica nem fér meg együtt. A nagyobbik már öreg es fúj a kisebbikre pedig a kicsi ck ismerkedni akar. Mind a 2 kan. Mit tegyek h elfogadja?

Figyelt kérdés
ugy 2 hónappal ezelőtt hoztam a barátnőmtől egy kis(félig ) perzsacicát és azóta bent tartsuk.ráadásul kan.anya tegnapelött beállitott. Egy talalt macskaval ami fajtiszta perzsa fekete gÖnyörű,mindig ilyenre vagytam :D es kettem nem fernek meg egy helysegbe.vagyis akicsi az ck ismerkedni akar mg jatszani de emez meg ha meglatja morog.elejebe abba az egy napba(tegnapelott) nagyon felenk volt ha hozzaertunk mozgott a farka morgott.aztan tegnap mar baratsagosabb lett.aztan behoztam a szobamba es egyutt aludtunk dorgolodzott hozzam reggel mik felkeltem vagyis ma akk jott utanam es elfogadta a kajat tolem mert mar 2 napja nem evett.azelott nem fogadta el tolunk.aztan bementunk anyuek szobajaba es ott volt a kicsi es rogton morog fuj meg enram is morog akk es egy kis idore elbujik addig a kismacskat elvisszuk egy masik szobaba es csaak utana kezd baratsagosabban viselkedni.ha ott van A kiscica elkezd morogni.mondjul ez termeszetes reakcio mert kan mg kan de ha a kicsit elviszuk a szobabol ak mert kezd el morogni ha simogatom mkk a kicsi ott sincs???ez termeszetes?mit csinalkak nem akarom egyik macskat se kirakiaz udvarra mert ott mg ott a tacsi...
2013. okt. 2. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Adj még időt nekik - aztán ivartalanítás!
2013. okt. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En nem is tudom... Arra nem gondoltal, hogy lehet, hogy a talalt macskat keresi a gazdaja?

Foleg, hogy fajtatiszta perzsa. Lehet, hogy keresik. Csak megjegyzem.


Amugy pedig, adj nekik idot, ennyi az egesz. Es perzsa macskat nem rakunk ki az udvara, doleg nem a regit, az ujat meg azert nem, mert minek kellene, ha aztan kirakod...

2013. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vicuska87 ***** válasza:
Ivartalaníttatni, különben komoly harcokra számíthaszt, és büdös jelölésre!
2013. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy néztem h ivartalanítva van a nagy.a kicsit mg majd később.milyen korban lehet?kb egy es fel honapos.
2013. okt. 2. 20:42
 5/5 Maxitabi ***** válasza:

A nagyot sürgősen állatorvoshoz vinni -chipet nézetni;facebookra kitenni,plakátolni a környéken, biztos keresi valaki.(Gondold el,te mit éreznél,ha elveszne a cicát)

Két cica összeszoktatása ritkán megy egyből.Lassan kell,fokozatosan,külön etetéssel stb- a neten találsz róla leírást,fogadd meg a tanácsokat!

2013. okt. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!