Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon gyorsan! Mit csináljak...

Nagyon gyorsan! Mit csináljak a kiscicámmal? SOS

Figyelt kérdés
Voltam egy ismerősömnél akinek születtek kiscicáik, elhoztam belőle a legkisebbet, mert nem bántak vele jól, a testvérei játszottak ő meg csak feküdt, itthon táplálom, de látszik rajta hogy nincs ereje, épp hogy a táljáig elbiceg, néhe csak úgy eldől oldalra,nem eszik sokat, néha csak nyalogatja az ételt, a csontozata kicsit deformált, tudom hogy nem szopott jól, ez a baja, hogy tudom megerősíteni? NE MONDJÁTOK HOGY NINCS REMÉNY, BIZTOS HOGY VAN, LENNIE KELL, MIT ADJAK NEKI?
2013. okt. 5. 12:56
 1/9 tetro ***** válasza:
mennyi idös?
2013. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
El kéne vinned egy jó állatorvoshoz ott vizsgálatokkal meg tudják állapítani hogy mi a baja.Ha időbe rájönnek hogy mi akkor még könnyen tudnak rajta segíteni.
2013. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 norzsu ***** válasza:
Adjál neki kiscicáknak valő tápszert abban sok a vitamin. Ha nem issza magától itasd fecskendőből. Nah meg állatorvos.
2013. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ehet már szilárd ételt, akkor Lavet csonterősítő tablettát adj neki napi kétszer. Törd porrá és szórd az ételre. Ettől megerősödik a csontozata és nem lesz angolkóros. Egyébként nagyon rendes vagy, hogy megpróbálod megmenteni. Mennyi idős?
2013. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
írd be agoogle-ba hogy macska anyatej pótló és házilag is el tudod készíteni.
2013. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki macska anyatej pótlót. És vidd dokihoz. Tejet, tehén tejet semmiképp ne adj neki, mert attól rosszabul lesz. Jót tesz neki a meleg helyiség. Kínálgasd főtt csirkehússal. Ne legyen zsíros. A kezedból biztos megeszi. Vidd dokihoz. És vegyél macska anyatej pótlót. Ne ijedj meg az áraktól. Nem lesz tobb 3000 ftnál. Mentsd meg ezt a pici cica babát. Majd irj hogy mi lett.
2013. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a kiscica elkezdett rendesen járni, egyre erősebb, már egyedül közlekedik és eszik, köszönöm a segítségeket ^^
2013. okt. 13. 16:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon örülök. :) Volt állatorvosnáĺ? Vettél anyatej pótlót? :)
2013. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon örülök. :) Volt állatorvosnáĺ? Vettél macska anyatej pótlót? :)
2013. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!