Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicámnak?...

Mi lehet a baja a cicámnak? Beteg? Részletek lent!

Figyelt kérdés

A cicám kb. 2-3 hónapos. Nagyon szeret futkározni és mindig mindenkinek a "lába alatt" van. A mai napon (2013. 10. 06.) csak fekszik egész álló nap. Rajta kívül még 2 egy éves cicánk is van (az egyikük az anyja, a másik pedig nagyon szereti őt). Mivel falun lakunk ezért eléggé sok idegen macska van és azon tűnődöm, hogy el nem-e tőlük kapott el valamit. És még enni is alig akart reggel. De azért ivott egy kis tejet. Állatorvos nincsen a közelben...

Ha beteg, akkor mi lehet a baja?

Kérlek segítsetek, mert nagyon aggódom érte!



2013. okt. 6. 15:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És elfelejtettem írni, hogy fiú cica, ha ez jelent valamit.
2013. okt. 6. 15:07
 2/11 anonim ***** válasza:
Tejet ne adj neki!!! És minnél hamarbb hivj fel egy állatorvost!!!
2013. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
TEJET NE ADJ NEKI!!!Lehet hogy attól beteg!!!
2013. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vizet adj neki! Ha nem akar inni, akkor erőltesd egy kicsit (fecskendővel), mert hamar kiszáradhat. Ha holnapra sem lesz jobban, akkor vidd el állatorvoshoz.
2013. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mindig van előttük friss víz is, abból iszogatnak.

Csak sajnos nem tudom, hogy hogyan vigyem oda, mert kilométerekre van állatorvos... Mást tudnék érte tenni?

És a pontos baja mi lehet?

2013. okt. 6. 15:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Tejet ne adj neki, mert a kutyák és a macskák 90%-a laktózérzékeny, szóval vagy laktóz mentes tejet, vagy vizet adj neki. Lehet, hogy váltja a fogát, a cicák olyankor nagyon legyengülnek. Vidd el orvoshoz, egyáltalán nem biztos, hogy ez a baja, amit írtam. De ha nem tudsz vele eljutni, akkor hívd házhoz, de ha még ezt sem teheted meg, akkor hívd fel telefonon, mond el a panaszokat, és úgy kérj tanácsot. De remélem, hogy attól, hogy messze van a doki attól még megkapta az oltásokat, bolhák ellen cseppet stb, meg az ilyen kötelező dogokat, mert erre a távolság nem mentség!
2013. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az oltásokat kapja minden cicám.
2013. okt. 6. 15:58
 8/11 anonim ***** válasza:
És most így látatlanba senki nem tudja megmondani neked, hogy mi lehet a baj, főleg nem annyiból, hogy fekszik és nem eszik, mert erre szinte az összes betegség illik.
2013. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tejet ne adj neki. Nem tudják megemészteni. Súlyos hasmenése lehet stb. Biztosíts neki meleg helyet. Én is falun lakom mégis el tudom vinni a macskát állatorvoshoz. 20 km. Beteg a macskád és meghalhat. Vidd dokihoz, és ne ijedj meg az áraktól. Nem lesz több 3000 ft.nál. Ne hagyd szenvední!
2013. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vegyél fecskendőt (kb. 20 Ft)és adjál neki vizet, ez tényleg nagyon fontos!!!
2013. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!