Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicámnak?...

Mi lehet a baja a cicámnak? Beteg? Részletek lent!

Figyelt kérdés

A cicám kb. 2-3 hónapos. Nagyon szeret futkározni és mindig mindenkinek a "lába alatt" van. A mai napon (2013. 10. 06.) csak fekszik egész álló nap. Rajta kívül még 2 egy éves cicánk is van (az egyikük az anyja, a másik pedig nagyon szereti őt). Mivel falun lakunk ezért eléggé sok idegen macska van és azon tűnődöm, hogy el nem-e tőlük kapott el valamit. És még enni is alig akart reggel. De azért ivott egy kis tejet. Állatorvos nincsen a közelben...

Ha beteg, akkor mi lehet a baja?

Kérlek segítsetek, mert nagyon aggódom érte!



2013. okt. 6. 15:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Buszal is be tudsz menni. belerakod egy dobozba vagy táskáb.. Te otthon nem tudod gyógyítani. Mert lehet szurira van szüksége... Én most vittem 6- 7 hetes cicákat dokihoz. Bevittem szerdán őket kaptak 2 - 2 szurit. Nem fizettem semmit. Be kelett vinnem őket még szurira. Kaptak megint 2 2 szurit. Egy nap alatt helyrejöttek és csak egy 1000est fizettem a végén. Vidd el mert lehet fáj valamije. Pl. a hasa...
2013. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!