Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! Mondanátok nekem...

Segítség! Mondanátok nekem olyan macskakonzervet, ami hasonlít színre, és állagra a Darlingéhoz?

Figyelt kérdés
Tudniillik, nem eszik meg mást, csak a Darlingot, sokfélét kipróbáltam, és a trutymósokat abszolút de nem, csak beleszagol. Olyan táp kéne nekem, ami még megfizethető, és olyan mint a Darling. Ja és abból sem eszi meg mindet, csak az olyat amibe nincs borsó, meg kukorica.
2009. nov. 9. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd el a macskád egy pszichológushoz!
2009. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És? Etessem meg azzal? Köszi a segítséget, azért ajánlanál egyet? Mondjuk te kihez jársz??
2009. nov. 9. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:

A macskák sokkal könnyebben válnak a szokásaik rabjává mint pl. a kutyák. Mi éppen ezrét összevissza váltogatjuk a tápokat, így aztán mindent megeszik.


A cora-ban lehet kapni a miglior gatto-t, illetve a freshnapfban is van egy sajátjuk, a nevét nem tudom. Mind a kettő elég jó áron van, a freshnapfos úgy 100 ft körül. Próbáld ki, hátha teszeni fog neki!

Másik ötlet: ha az általad említett "trutymósba" egy ideig, egyre csökkenő mennyiségben késsel elkapart csirke avgy pulyakmájat keversz, úgy egy hét alatt át tudod szoktatni őkelmét. Biztos lehetsz benne, hogy ha májat szimatol, nem fogja zokon venni a kaja állagát :)

2009. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia, a Migligort már próbáltam, nem eszi meg. Már nagyon sok márkát kipróbáltam, még a főtt csirkemájra se bukott rá, nem értem én őt. Hál istennek, sok házikoszt is van, amit megeszik, csak nem mindig van az se, azért próbálnék mást, nem csak Darlingot, mert azért drága, legalábbis nekem.


Azért köszönöm :D.

2009. nov. 9. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld esetleg nyers csirkemájjal (ha elkap a kertben egy madarat, azt se főzi meg senki neki :=) ), vagy szardiniakonzervvel (sima növ.olajos, lecsepegtetve). Valamire csak ráharap!
2009. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek is Darling fanok!Ha nem túl nagyétkű a cica, akkor van egy alutasakos 75 ft körüli konzerv, amit a Pennybe árulnak.Szürke macsek van az elején kék háttérrel. Az enyémek szeretik. Ha falánk, akkor nem túl gazdaságos! Mondjuk szerintem egy lakásban tartottnak egy evésre bőven elég! Estére meg száraztápot is adhatsz nekik!
2009. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ha arra járok megnézem!
2009. nov. 10. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!