Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap reggel lett ivartalanít...

Tegnap reggel lett ivartalanítva a (lány) cicám és még mindig nem eszik, és nem mászkál, és nem iszik, és csak al szik egész nap. Ez normális?

Figyelt kérdés

Egy kicsit megitattam, mert nem akarom hogy kiszáradjon, de magától semmit sem csinál.

Van 3 macskás könyvem ,de egyikben sem írnak ilyesmiről. Lécci segítsetek!!

előre is Köszi a válaszokat!!

12/L


2009. nov. 9. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez teljesen normális. A mi cicánk is a műtét napján egyáltalán nem evett (jobb is így, mert amíg nem megy ki teljesen az altató hatása, félrenyelhet), és másnap sem akart. Már kezdtem aggódni, és az ágyba vittem neki a kaját. Egy kis unszolás után evett egy kicsit, inni viszont nem akart. A megoldás a tasakos kaja volt, és hogy még több folyadékot vigyen be, összekevertem egy kis vízzel. Viszont egy pár napig csak az ágyba evett, szinte lefeküdve és inni nem akart.


Tehát semmi ok aggódalomra :-) Kell egy kicsit kényeztetni, biztos fáj a sebe és megviselte a műtét.


Amúgy a mi cicánknak hamar meggyógyult a sebe, és ügyes volt, nem szedett ki egy szálat sem, az orvos is megdícsérte :-)

2009. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Légy türelmes! Ő tudni fogja, hogy mikor fog jólesni neki,ha eszik!
2009. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
jobban van a drága?
2009. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Már evett és ivott is. Szegényem nagyon rosszul bírja a fájdalmat és csak sántikál szépen lassan ...

2009. nov. 10. 17:04
 15/15 anonim ***** válasza:

Örülök, h. megoldódott a probléma.

Nekem is volt már lánycicám, akit megoperáltak, és kiszakadt a varrat, mert evett a operáció utáni napon. Majdnem belepusztult, a doki egy nejlonszatyorban vitte el őt, a belei ki voltak fordulva a parkettára, szörnyű volt, és az állatorvos azt mondta, egy fillért sem adott volna az életéért. (Mégis túlélte!!! Imádtam őt. A halálból is visszajött a kedvemért.)

A lényeg, hogy a macska nem hülye, szerintem természetes módon tartóztatja magát kicsit a kajától, mert feszül a varrott hasa a kajától, ami nem lehet túl kellemes neki.

2009. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!