Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka egyszerűen nem tud...

Éjszaka egyszerűen nem tud visszaaludni. Vajon miért? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kislányom 7hós múlt. Mostanában vannak olyan éjszakák, amikor felébred és egyszerűen nem tudom visszaaltatni csak nagy nehezen 1-2óra után. Cicin alszik el, de mostanában inkább cumival. Ha kiveszem a kiságyból akkor nyomja el magát tőlem, a cumit kiköpi, ha visszateszem a kiságyba ordít. Nagy nehezen mellettem alszik el.
2011. febr. 17. 08:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk is vannak ilyen időszakok, pár napig tart, és ugyanez, hogy felébred, és 1-1,5 órát fent van, aztán nagy nehezen visszaalszik.

Mi most leszünk 10 hósak,de kb. 6-7 hós kora óta vannak ilyen időszakok, én sem tudom mitől van, egyszerűen nem hajlandó visszaaludni, nálunk megfűszerezi azzal, hogy azt az időt csak kézben töltené.... :)

Egy biztos, sosem szórakoztatjuk, hozzzá se szólunk, csak mellette vagyunk Apával felváltva! Villanyt se kapcsolunk és nem játszunk olyankor.


Látom nálatok nagyon problémás ez az alvás dolog, sok kérdést tettél már föl ebben a témában. Sajnállak, tudom milyen, az én fiam is rosszalvó...

2011. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!