Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Alapítványnál leadtam egy...

Alapítványnál leadtam egy kóbor végbélproblémás kismacskát, két hét múlva meghalt. Ez gyakori?

Figyelt kérdés
Két hét múlva a menhelyen "elaludt" a két hónapos kismacska. Szerintem parvovírus fertőzést kapott. Ez gyakori az alapítványi menhelyeken?
2013. okt. 10. 18:50
 1/1 Imola Ágnes ***** válasza:
Sajnos igen...mivel ha van otthon egy macskád, az is megbetegszik néha... menhelyen rengeteg van, ott mindennapos a beteg állat. Mivel te is írtad, hogy eleve végbélproblémás volt, előfordulhat, hogy fejletlen egyed volt. Plusz a menhelyen bár beoltják az állatokat, sajnos egyszerűen lehetetlen karantnt tartani, így sokan fertőződnek oltás után... sajnos ez a helyzet...ezért könyörög minden menhely ideiglenes befogadóért... legalább míg az immunizálja magát az oltás után az állat...
2013. okt. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!