Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kóbor (haldokló) macska...

A kóbor (haldokló) macska hűséges?

Figyelt kérdés
Egy éve itt portyázik nálunk egy kandúr. Etettük, simogattuk, de ennyi. Nagyon szeretnivaló dörgölőzös jószág volt. Egy hete észrevettük, hogy megbetegedett. Aztán nem jelentkezett 3-4 napig... Azt hittük már meghalt, mert eddig minden délután 5-kor itt volt a kaja miatt... És képzeljétek előkerült, a saját lábán visszajött hozzánk, még élt! Pár méterrel a bejárat előt feküdt az oldalán elterülve. Odamentünk hozzá, még élt de már enni nem akart. Be akart jönni hozzánk a házba, de nem engedhettük be. :S Ma hajnalban mivel nyitva volt az ablak, arra ébredtem, hogy macskasírást hallok a kertből.... :S Lementem, aztán elpusztult. Szerintem tényleg szeretett minket, azért jött vissza hogy itt haljon meg.
2013. jún. 24. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy óriási tévhit, hogy a macskák nem hűségesek és nem szeretik az embereket. Egyszerűen csak máshogy mutatják ki, mint a kutyák. Igen, úgy gondolom ez a macska szeretett titeket.
2013. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szeretett, igen. hülyeség, hogy nem szeretnek.
2013. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 2 cicám halt meg. Egyet el kellett altatni fertőző hashártyagyulladás miatt (lehet itt is ez volt a halál oka), és egy meg belepusztult egy mérgezésbe (de ha megtudom melyik szomszéd volt az..). Mindegyik visszajött hozzám, pedig világ életükben kinti cicák voltak. De mindkettő tudta, hogy számíthat rám. Sajna ezt a mérgezésnél nem tudtam kimutatni. Este az etetésnél a cicus odajött és furcsán nézett rám. Szájzárat kapott a méregtől. Már későre járt, én nem tudtam hogy mitől van, így úgy terveztük, másnap, ha hazaérek, leviszem dokihoz (suliban voltam akkor). Reggel iskolába való készülődés közben a pinceajtó felől rekedtes furcsa nyávogást hallottam. Odamentem, kinyitottam az ajtót, a lépcső tetején ott ült. Én levittem a jó meleg kazánházba (November 27 volt), betettem a kosárba. Hálásan nézett rám, megpróbált dorombolni. Amikor hazaértem, ő volt az első. De mire lementem a pincébe, már csak a holttestét leltem a kövön elterülve. Fel akart jönni hozzánk......
2013. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!