Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nem engedi, hogy...

A macskám nem engedi, hogy simizzem a hasát. Miért? (lennt)

Figyelt kérdés
Azaz engedi amikor alszik vagy kómás de amikor ébren van és oda nyúlok már a hátsó lábával elakarja lökni a kezemet ... azt mondták azért mert nem bízz bennem ... akkor mégis mit kéne tennem, hogy bízzon bennem? mert egyáltalán enm akarom megütni vagy ilyesmi de ő azt hiszi:/ de nem csak nálam nem engedi másnál sem...pls segítsetek
2013. okt. 13. 18:27
 1/9 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen cicám, egyszerüen nem szerette ha a hasát simgatom. A macskák nem kifejezetten szeretik ha a hasát simized...
2013. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van két KAN macskánk azok nagyon nem szeretik de a nőstény cicánk nagyon engedi őt nem zavarja...netán ez csak a kanoknál van?
2013. okt. 13. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Van egy macskás könyvem abban azt olvastam, hogy a macskák ezt támadásnak vehetik. De pl nálunk is a kan macska az amelyik nem engedi a nőstényt nem érdekli. Bár az tény, hogy a nőstény nagyon nyugodt szinte tunya a kan pedig hiperaktív.
2013. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem minden macska szereti. Lehet, hogy egyszerűen csak ez az oka. De rossz élményhez is kötődhet, ha pl. egyszer bántotta valaki, vagy úgy nyúlt hozzá hogy megijedt tőle.
2013. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Áhh, értem. Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. okt. 14. 00:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem lány cicám van, és ő sem szereti, ha a hasát simogatom.

Ez nem bizalmi kérdés, hanem szerintem egyszerűen csiklandós. Simogasd olyan helyen, ahol szereti, az álla alatt, a buksiját, a hátát.

2013. okt. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben. :) köszi a választ:)
2013. okt. 14. 18:10
 8/9 anonim válasza:
helló az én cicám sem mindig szeretik csak ha olyan kedve van h nem tetszik neki akkor egy picit megharap de nem baj mer én így imádom :)
2013. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Húú, akkor megnyugodtam..azt hittem velem van baja..ezek szerint nem:) köszönöm mindenkinek a választ! :)))
2013. okt. 14. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!