Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg igaz, hogy a cicák...

Tényleg igaz, hogy a cicák nem szeretik, ha a szemükbe nézünk? Azt hallottam, hogy ezt a támadás jeleként értelmezik, és elfordítják a fejüket. Akkor ezek szerint nem lehet "szemezni" velük?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

igen támadának veszik. főleg a kisebbek.xD

mi valamelyik nap szevedtün kegy macskába és szemeztem vele és vbelém kapott.XDDD

2009. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem mindegyik. Én a szemükbe szoktam nézni mikor simogatom őket, és még egyszer se haraptak belém :P De mondjuk az olyan macskákkak, akikről látszik h nagyon harciasak inkább ne szemezz. :)
2009. nov. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Az én macskámmal órákig tudok szemezni,és mégcsak el se szokott fordulni.De tényleg szeret a szemembe nézni, igaz,hogy még csak 5 és fél hónapos,de szerintem ez az állítás nem igaz.
2009. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez egy érdekes kérdés. Amikor ő jön oda hozzám, hogy simizzem, kényeztessen, akkor szinte kiköveteli, hogy a szemébe nézzek, olyankor annyira édi. Viszont amikor én akarom nyúzni, vagy épp csak hazaérek és látom, hogy ott ül a szoba közepén (az sem biztos, hogy a szemébe nézek), akkor van, hogy féloldalasan elkezd felém futni, vagy fújni szokott még, vagy egyszerűen csak elszalad előlem.
2009. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elméletben tényleg így van, de pl. az én cicám olyan hosszan szokott a szemembe bámulni, hogy már én jövök zavarba...
2009. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

na, akkor jó, hogyha nem minden cica ilyen.

az úgy az igazi, ha bele lehet nézni a szemébe, miközben simogatjuk.

2009. nov. 11. 13:32
 7/9 anonim ***** válasza:
A kutyák sem szeretik,azzal se próbálj "szemezni" mert az arcod leszedi...,persze ezt nem a kis ölebekre értem:D
2009. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kutyákra szokták mondani szeritem. Az én cicáim semmilyen körülmények között nem támad.
2009. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már sokszor néztem a macskám szemébe, de nem csinált semmit.Szerintem ez macskától függ.
2009. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!