Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy tíz hetes cicám,2...

Van egy tíz hetes cicám,2 hete él nálunk, sajnos a lakásba nem engedik behozni, így kint él egy dobozban. Hogy oldjam meg nagyobb korában, hogy n menjen el?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 20:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mi ezt úgy csináltuk, hogy sokat foglalkoztunk vele. Gondolom, mindig ki akar mászni, hát vedd ki egy kicsit. Legyél ott mellette, hagyd, hadd fedezze fel a körülötte lévő dolgokat. Ne engedd messzire először, csak szépen, fokozatosan. Néhány napig a doboz körül játsszatok, esetleg úgy, hogy egyszer-egyszer visszateszed a dobozba, és mondjuk egy madzagot húzgálsz előtte. Aztán pár nap múlva hagyhatod kicsit messzebbre is menni, de figyelni kell rá, mert képes elkóborolni.
2009. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,ezt teszem vele,de van egy kis gond:van benne egy kis perzsa beütés is,azt hallottam,hogy a perzsák képesek elkóborolni,az utcán találtuk
2009. nov. 11. 20:25
 3/11 anonim ***** válasza:
A fajtája tök mindegy, mindegyik fajta elkóborolhat, ki tudja miért. Hááát ha ivartalanítod, akkor nagyobb esély van arra, hogy később nem kódorog el, de a kinti cicák már csak ilyenek. Amíg ilyen pici, nagyon vigyázz rá, nehogy eltűnjön.
2009. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon vigyázok rá.
2009. nov. 11. 20:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha fiu akkor ivartalanitani kell, nem fog el menni !!
2009. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lány
2009. nov. 11. 20:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt, és van is több cicám, menhelynek segitek , én szerintem ha lány cicád van, és nagyon szereted, és ö is igy érzi nem fog elmennei !!De a nagy hidegben nem tudod bevinni kicsit beljebb a szobába kicsi még .) (elöszoba, vagy valami garázs? )
2009. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A lány cica is szeret csavarogni, őt meg azért lesz érdemes ivartalanítani, hogy ne szüljön hegyre-halomra cickányokat, de azzal ráérsz 1 éves koráig.

Szeressed nagyon, és akkor nem vágyik majd máshová.

2009. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is igy jártam az első cicámmal de aztán érveltem anyumnak hogy miért is jobb egy cica bennt aztán megenyhült és a cicám már a kezdetektől bemehetett a lakásba.most pedig van 2 kiskutyim (yorki jack russel) és két sziámi cicus ugyhogy csak egyszer kell rávenned őt,őket.
2009. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ők persze már bentiek
2009. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!