Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet kismacskát dobozban...

Lehet kismacskát dobozban utaztatni buszon, vonaton?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs pénzem hordozható macskaketrecre, és sürgős a dolog... Megengedik e hogy macska így utazzon, vagy muszáj a ketreccel vinni?
2011. máj. 11. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi már vittünk így cicát, csak figyelj hogy kapjon elég levegőt... Ha leülsz a buszon vedd le a doboz tetejét, és simogasd.
2011. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Viheted dobozban, ha biztosítva van neki a levegő és hogy ne tudjon kimászni.
2011. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem készülj fel a földindulásra! Mikor az enyém először ült kocsiban, végigvinnyogta az egészet. Idegtépő volt. Szóval lehet utálni fog a többi utas
2011. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet csak tedd bele valamibe vonaton és buszon igyenessen viheted múltkor megkérdeztem egy kalauzt azt mondta macskát bármikor lehet vinni csak legyen ketrece kutyát viszont még macska méretűt sem
2011. máj. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dobozban viheted, de csinálj lyukakat a doboz oldalára és tetejére, hogy elég levegőt kapjon, és így némi fény is bejut majd a dobozba. Lehet, hogy nagyon ficánkolna, ha vak sötétben van. Ha lehetőséged van leülni, akkor vedd le a doboz fedelét. Enni ne adj az állatnak indulás előtt pár órával, nehogy hányjon, mivel felkavarodhat a gyomra.
2011. máj. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehet,csak tényleg figyelj az előttem leírtakra.

Én nemrég mikor találtam egy 2-3hónapos kis cicát,valahogy haza kellett,hogy hozzam,csak egy nyitott tetejű dobozt tudtam kérni boltból.(örültem,h nem volt ellenőr a metrón,nem tudom leengedtem-e volna,de ez más történet:) )

2011. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!