Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány hetes korában lehet...

Hány hetes korában lehet behozni a kiscicát a lakásba szobacicának?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. Pl ha normális tenyésztőtől veszel kiscicát, akkor az alapból lakásban születik és kis se megy onnan. Bár én a házimacskánkat se raknám ki soha, hogy odakint fialjon, szal nekünk amikor volt a házi is bennt lakott a picikkel. Elvileg már mielőtt elválasztják az anyukájától, akkor meg lehet tanítani szobatisztaságra, szal olyan 6-8 hetesen szobatiszta tud lenni, persze vannak néha bakik de többé kevésbé megtalálják az almot ha ránevelik őket. Ha nem volt ilyen pici korban ránevelve, te se vagy elkésve vele akkor sem mikor elhozod. Nem tudom erre voltál-e kíváncsi. AH nagyon ragaszkodunk a kérdésedhez, akkor azt mondom bármikor be lehet vinni.
2011. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lényegében bármikor, ha bent van vele az anyja is, vagy elválasztás után (8-9. hét). Csak a szobatisztaságra kell fiygelni!:)
2011. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De csatlakozom az előttem szólóhoz. Én se igazán értem!
2011. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem értem. Szóval 8 hetes kor fölött ha az anyja már nem szoptatja. Ugye erre voltál kíváncsi? Mert gondolom az anya kinti cica, és megtetszett egy babacica.
2011. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pontosan így van :) az anya az kinti cica és egy kiscica megtetszett és szobacicát akarok belőle "faragni" :) most kb akkora mint a két tenyerem... (elég pici tenyerem van) :D
2011. júl. 13. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:
ha már nem szoptatja az anyja akkor minél hamarabb beviszed annál jobb nekem 7 hetes korától benn van a cicám és nagyon élvezi az anyjának tekint :)
2011. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szeme már nem kék, a fülei nagyok afejükhöz képest és ügyesen mozognak, nem bénáznak a kicsik, látod h esznek szilárdat és az anyjuk menekül ha szopni akarnak, akkor beviheted :)
2011. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!