Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik oltással/oltásokkal...

Melyik oltással/oltásokkal kezdjem?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves kinti-benti ivartalan kandúr cicám. Eddig nem szakíthattam az oltásokra. Most szeretném oltatni. Nemtudom ,hogy melyik oltás kell ,hogy legyen az első. Meg melyek azok az oltások amiket minden évben kell ,hogy kapjon a macsek.

2013. okt. 19. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Korábban kellet volna elkezdeni oltatni.De már mindegy.Minden évben kell,hogy kapjon veszetség elleni oltást az élete végéig.Más oltás nem kell, azokat kiskorába kellett,hogy megkapja, de már ilyenkor mindegy.Vidd el állatorvoshoz és ő a kiskönyvébe beírja az oltást és a dátumot így könnyű kiszámolni a következőt. Remélem segíthettem.
2013. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Veszettség felesleges ugyanis nincs is nagyon veszettségg kishazánkban..

Ami9 a cicát véde az a kombinált oltás,főleg ha kinti benti.Én a nagy kombit ajánlanám ami 5 féle betegségre véd.Ez megkapja elösször és rá 3 hétre egy ismétlő és onnantól évente egy.

2013. okt. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!