Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért kell egy oltással...

Miért kell egy oltással kapcsolatban összeesküvés elméleteket kreálni? Eddig is volt aki oltatta magát influenza ellen. Amúgy ha "végezni"akarnánka velünk, lehet már a gyermekkori oltásokkal is lehetne manipulálni.

Figyelt kérdés

Bosszantó ez az ostobaság és a pánikkeltés.

Na meg az, hogy az ezzel kapcsolatos kérdésekre válaszolókat(mindegy mit ír) lepontozzák.


2009. nov. 9. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy nem igazak ezek a manupilációs hírek (sőt biztos), de akkor is felesleges az oltás.
2009. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a mai Berencsi György virológus cikk a hab a tortán. Na most, vagy a mai cikket manipulálták, vagy a korábbi interjúiban mondott teljesen mást.

A mai cikkben úgy van beállítva az új vírus, mintha egy szemmel sem lenne veszélyesebb a szezonálisnál. Ugyanez a virológus szeptember végén még azt mondta, hogy olyan járványt is okozhat, mint a Hong-Kong-i és 3 millió magyart is sújthat.

Egyébként, hogy a kérdésedre válaszoljak : szerintem sok ember szórakozik, meg sajna azt kell hogy mondja nem kis létszámban vannak rosszindulatú és ráadásul buta emberek is.

A mikrochipes elméletre gondolsz egyébként. Na az nem gyenge. Aki ilyenek kreál , annak sok a szabadideje, nincs amivel leköthetné magát.

Szerintem nem foglalkozz vele.

2009. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbálok nem foglalkozni vele, de ezek a rosszérzésű emberek elveszik a lehetőséget a kevésbé értelmes emberektől, hogy megfelelelő infók birtokában saját maguk mérlegeljenek, illetve, nagyban befolyásolják a döntésüket, mert szerintem valóban van olyan aki a mikorchippes dolgot is beveszi.
2009. nov. 10. 08:33
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Igen igazad van, de nem győzködhetünk mindenkit. Egyébként a chipes dolgot sokan humorra veszik és ez így van jól.

Én minden tőlem telhetőt megtettem, hogy itt a fórumon válaszoljak a témában és látom, hogy van is eredménye, bár az elején irtózatosan sokan hülyéztek. Ez most már lefutóban van, egyre többen gondolkodnak értelmesen felelősen.

Tegnap pl. egy másik témában átnéztem egy másik közösségi portálra és szomorúan tapasztaltam, hogy ott is irtózatosan sok agyamentség van tálalva és az épeszű lakosság próbálkozik a helyes látásmódra rávenni az gyagyucikat.

Egyszóval majdnem azt kell hogy mondjam, hogy aki attól érzi jól magát, hogy állandóan bizalmatlankodik, aggályoskodik, oltogat másokat, annak minden tanács merőben hasztalan.

Aki meg fogékony a helyes útra, az előbb utóbb, de rájön magától is.

2009. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

11.45.-ös vagyok ismét.

Egyébként ha megnyitod bármelyik H1N1-ről szóló topicot, azt látod, hogy az oltásellenes válaszok szinte mind 100%-ig hasznosak, az oltáspártiak meg le vannak pontozva a sárga földig.

2009. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
és szted a gyerekkori oltásokkal nem manipulálnak ? ;)
2011. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!