Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGÍTSÉG! A macskámnak valami...

SEGÍTSÉG! A macskámnak valami baja van, furcsán megy, mintha görcsölne, fel lenne fújódva! Ha megfogom, nyávogni kezd! A hátsó lábait húzza össze. Nem tudom mi a baja?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt valószínűleg nem kapott elég vizet, de tápot igen. Szerintem ez a baja. A tápon írja is, hogy friss, sok víz kell.

Nyávog, ha hozzáérek, amikor felemelem. A két hátsó lábát valahogy összeszorítja, furcsán, és alig jár, nincs az a kecses tartása, hanem inkább össze van húzódva, mintha fel lenne fújódva, görcsölne.

Azóta sok vizet ivott, minden kajához öntök vizet, vagy tejet. Kapott már halat, sajtot,tejfölt, tejbe kenyérdarabkákat.

Sajnos állatorvoshoz nem tudom elvinni. :(



#macska #görcsölés #macska hasfájás #felpuffadt macska
2013. okt. 21. 16:38
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Hát mit tettem volna a munkahelyemről? Semmit nem tudtam tenni.

Állatorvost nem hívtam, megoldottam egy ismerősömmel a dolgok, és most már vígan sétálgat.

2013. okt. 23. 12:51
 22/24 anonim ***** válasza:
És hogy oldottad meg? Azt sem tudod mi baja volt. Akkor állatorvoshoz sem vitted?
2013. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak bélcsavarodásról van szó, amiben csak orvos tud segíteni. De ha megoldottad, akkor elég ha ezt csak te hiszed el. Ne haragudj kérlek de ez a véleményem.
2013. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
67%
Ezt a sok undorító patkány embert :D
2015. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!