Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított kandúr cica...

Ivartalanított kandúr cica miért imitálja a párzást?

Figyelt kérdés

3 éve lett megműtve és az utóbbi pár hónapban rendszeresen "nemi életet él" a takarójával. Minden este ez megy már, elkezdi dagasztani a takarót és utána megpróbál azzal közösülni.

Miért most jött elő ez nála és ez normális egyáltalán?


2013. okt. 23. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Ilyenkor mindig az a kerdes, hogy "mi valtozott?"

Siman lehet unalom miatt, elfolytott agresszio miatt, dominanica kerdes, szervi gond miatti hormonproblema miatt, akarmi.

Szoval, elso korben, toertnt valami, valtozas, ami nem igy volt eddig?

2013. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmi, ugyanúgy a lábamnál alszik éjszakánként. Családban sincs változás, etetésben sincs. Agresszió kizárva, nagyon kedves macska. :)

Akkor kérdezzek rá az orvosnál?

2013. okt. 23. 22:32
 3/4 norzsu ***** válasza:
Az én cicám is szokta imitalni a parzast, csak ő a kezemen lol ;) szerintem ez nem baj, lehet akar a szeretet kifejezése is.
2013. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem normális, hogy ivartalnítás után a paplannal akarja csinálni, de a dagasztás az csak a kiskori "tevékenységeket" idéz elő, azaz amikor a mamacicánal szopizott a mama oldalát dagasztotta. De lehet hogy nem minden nemi hormon lett tőle "elvéve".
2013. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!