Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fülcseppeket kell adnom a...

Fülcseppeket kell adnom a cicámnak kb.1 hónapon át, naponta 4x. Egyedül hogyan kivitelezhető?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:

ó az még kutyafüle,én 4 hete gyógyszerezem a cicám torkon lenyomva gyógyszereket,fecskendővel,szemcseppek, pasztákat,keserű szirupokat, napi 2x! na ez a nem könnyű,meg az ha valakinek injekcióznia kell otthon.

Ha ennyire nem bírja a cicád akkor valaki fogja le oldal helyzetbe te meg csepegteted.

Ha egyedül élsz,asztalra rakd mindenképp, fogd meg a granancánál nyomd le finoman a buksiját oldalra,míg a testét egy kézzel illetve vállból nyomd le.

Egy ideig lehet prüszköl rád,és mérges lesz de hozzá fog szokni.

Enyém is úgy szorítja össze a száját,behunyja erősen a szemét nekem is megesik rajta a szívem,de az egészségük fontosabb.

2013. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen amit kihagytam egy pléd,vagy törülköző szuper ilyenkor,ha abba bugyálod bele vagy teríted rá és úgy fogod le esélye se lesz karmolni!
2013. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat és az ötleteidet! Te adtál erőt ezekkel, hogy még egyszer nekifussak. Sikerrel! :o)

Nem egyszerű becserkészni, törcsit szoktam rádobni, belecsavarni a kis testét, aztán fürdőlepedőbe tekerem, végül - most, reggel jöttem rá, hogy a paplanba gyakorlatilag bele kell hajtogatni, különben kitolat.

2013. okt. 24. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!