Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek egy cicával akinek...

Mit tegyek egy cicával akinek fáj a lába?

Figyelt kérdés
Azért kérdem így mert nem az én cicám, gazdija is van. De azt vettem észre hogy felhúzza a lábát, és panaszosan nyávog. Féloldalasan ül, gondolom hogy ne terhelje a lábát. Azt gyanítom hogy verekedett, mert még nem olyan nagy cica és nálánál dokkal nagyobb kanik vannak itt. Ilynekor állatorvoshoz kéne vinnem ,vagy mit tegyek. (amúgy mikor megláttam egyből vittem volna, csak a gond, hogy nem az enyém, és nincs olyan kis dobozom amiben vihetném.)
2013. okt. 28. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A legkézenfekvőbb dolog lenne, hogy ha valamilyen állatnak baja van, akkor el kell vinni az állatorvos és nem végignézni a szenvedéseit.
2013. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg mondd meg a gazdijának, hogy célszerű lenne orvoshoz vinni, de vigyázz, nehogy úgy tűnjön, hogy bele akarsz szólni a dolgaikba.
2013. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!