Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi az esélye hogy meghal...

Kutya222 kérdése:

Mennyi az esélye hogy meghal a cicám ;´ (?

Figyelt kérdés
Van egy cicánk nemrég lett 1 éves egy kicsi dudor van a hasikáján apa mindig nyaggat hogy megfog halna a macska megfog halni és mikor lekiabálom a fejét hogy vigyük orvoshoz azt monja neki már mindegy azaz a cicának,amikor elaltatom a cicám akkor mindig azta kicsi dudort nyalogadja sajna .Tudni kell hogy eza cica háttal születtet meg de mikor még élt a testvéré akkor mindig öt nyalogadta ( a popsiát és ez kicsit zavaro volt fujj probáltuk leszoktatni de nem ment most hogy meghalt a tesoja most már a kicsi dudort nyalogadja ) mindig macska konzerves kaját kap jásat és kihánnya de ha csirkét eszik akkor nem . néha öklendezik akkor a szörgolyora gondolunk azért de nem tudom félek, apa is nagyon köcsög hogy nem akar rajta segiteni ezért meg fogom utálni a másik cicám is miatta halt meg kitört a nyaka mert nyitva azaz bukora hagyta az erkélyajtot a harmadik cicámra meg nem figyelt és elszökött ;´( megfog halni szerintetek a cicám?(amikor a cicám felakadt én nyaraltam)

2013. okt. 28. 19:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Angol nyelv???
2013. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Otthon leírod egy papírra németül hogy milyen tünetet vettél észre a macskán . Pl a google fordító vagy egy szótárból és azt is a papíra irod hogy nem tudsz németül. Ha megvan odaadod a dokinak. Ha apukád nem megy veled, mond hogy magad mész, de akkor aggódjon meg idegeskedjen hogy nehogy valaki az utcán beléd kössön. Húzd az agyát addig amíg nem kísér el. :) Ha dolgozik van hétvégén is állatorvos.
2013. okt. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
igen csak aza apám olyan hogy elenged egyedül neki mindegy de én tudom hogy egyedül eltévednék ;(
2013. okt. 29. 17:52
 14/25 anonim ***** válasza:
Erre van a térkép.
2013. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Májkrémet, felvágottat csak egykeveset adj neki legfeljebb, ne azzal lakjon jól, azokban nincs elég tápanyag. Húst kellene neki enni, de legalábbis jobbfajta konzervet, szárazeledelt, ami minél több húst tartalmaz.


A dudor akkor is ott volt rajta, amikor még élt a testvére? Vagy csak azóta van ott, mióta nyalogatja?

Lehet, hogy az egyik melbimbóját szopogatja elalvás előtt, mert sok macska ilyenkor szeret szopogatni valamit. És a sok szopogatástól bedagadt neki.

A mi macskánk egy szőrös takarót szopogatott. Próbáld rávenni arra, hogy ne a dudort nyalja, hanem egy ilyen takarót vagy az ujjadat esetleg.


De persze lehet, hogy valami daganat van ott neki, orvossal is meg kellene nézetni. De értem, hogy kicsi vagy még egy idegen országban.

2013. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem ismerem apukádat és nem akarok felette ítélkezni, de azért azon el lehet gondolkodni, hogy egyértelműen nem szereti túlzottan a macskákat és már két macska is miatta pusztult el, amikor te nem voltál otthon. Ráadásul már előre bejelentette, hogy ez is el fog pusztulni. Az is lehet, hogy ő pusztítja el őket, amikor nem látod.
2013. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

már ott volt neki a dudor kicsi korábann sajna

és amugy apa szereti a cicát csak nemértem miért ilyen bajjoslo és még viccel is hogy meghalt hogy nézzem már meghalt eleve nem negyon jo a kapcsolatunk igy rá tett egy lapáttal ;(

2013. okt. 30. 16:31
 18/25 anonim ***** válasza:

Akkor az is lehet ok, hogy azért pusztítja őket, mert téged nem szeret. De nem akarom mindenáron ezt belemagyarázni, csak éppen lehetséges ez is.


Ha kiskorától ott volt, akkor ez nála valami elváltozás. Biztos, hogy nem az egyik cicije? Bármi lehet, zsírgolyótól daganatig, bármi.

2013. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A macskádnak valószínűleg köldöksérve van. Állatorvosnak kellene eldönteni, hogy veszélytelen, vagy esetleg műteni kell.
2013. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
az apum imád engem vagyis én nem vok vele joban de imád engem...ara miis gondoltunk hogy köldök sérve van ;(
2013. okt. 31. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!