Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi az esélye hogy meghal...

Kutya222 kérdése:

Mennyi az esélye hogy meghal a cicám ;´ (?

Figyelt kérdés
Van egy cicánk nemrég lett 1 éves egy kicsi dudor van a hasikáján apa mindig nyaggat hogy megfog halna a macska megfog halni és mikor lekiabálom a fejét hogy vigyük orvoshoz azt monja neki már mindegy azaz a cicának,amikor elaltatom a cicám akkor mindig azta kicsi dudort nyalogadja sajna .Tudni kell hogy eza cica háttal születtet meg de mikor még élt a testvéré akkor mindig öt nyalogadta ( a popsiát és ez kicsit zavaro volt fujj probáltuk leszoktatni de nem ment most hogy meghalt a tesoja most már a kicsi dudort nyalogadja ) mindig macska konzerves kaját kap jásat és kihánnya de ha csirkét eszik akkor nem . néha öklendezik akkor a szörgolyora gondolunk azért de nem tudom félek, apa is nagyon köcsög hogy nem akar rajta segiteni ezért meg fogom utálni a másik cicám is miatta halt meg kitört a nyaka mert nyitva azaz bukora hagyta az erkélyajtot a harmadik cicámra meg nem figyelt és elszökött ;´( megfog halni szerintetek a cicám?(amikor a cicám felakadt én nyaraltam)

2013. okt. 28. 19:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mondod neki, hogy ha imád akkor segít neked. Mert te így leszel boldog. Meddig húzód még az egészet? Ennyit megtehetne érted az apád. Hiszen csak egy fél óráról van szó. Sőt, kevesebb. Nem értelek titeket.
2013. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
igen de én már 1 éve nyaggatom és semmit nem csinál;(
2013. okt. 31. 22:29
 23/25 anonim ***** válasza:
Akkor neked kellene lépned. Lehet most nincs baja a macskának, de lehet hogy később lesz.. Én utána járnék hogy mi lehet vele! A vizsgálatért nem kér pénzt az orvos. Belerakod egy macska hordozóba vagy egy jó masszív dobozba vagy kosár utazó olyan amiben kap levegőt. Reggel felszállsz egy buszra vagy gyalog mész és kész ott vagy az állatorvosnál. És már túl is vagy rajta. És Megkönnyebbűlsz. Minta suliba mennél..
2013. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy kell mit kell merre kell nem tudok elmeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. nov. 3. 16:51
 25/25 anonim ***** válasza:

Jo regen volt a kerdes. Remelem semmi gond nem volt a cicaval... Egyebkent a szuleid nem felelos allattartók! Amit ők csinalnak az mar allatkinzasnak minosul. Ha valaki feljelenti egyszer megnezheti magat.

Osztalytarstol is kerhettel volna segitseget, tanito nenitol.. Mindegy mar.

De az ilyen embereknek nem valo allat. En azt tanacsoltam volna, hogy probald meg oda adni valakinek a cicat hogy jutassa el egy menhelyre stb.

Remelem azota vagy maskepp allnak hozza a szuleid, vagy mar annyirra megszoktad kulfoldon hogy te is el mered, tudod vinni ha szukseges. Mert nem szabad hagyni szenvedni.

Ha nem igy van, akkor azt remelem nincs allatotok, mert nem valo nektek. Nem bantasbol mondom, de ha egy allatot magahoz vesz valaki, akkor a gondozasa nem csak abbol all hogy mikor estembe jut ele dobok egy kis szaraz kenyeret!

Inkabb ne legyen. Es ha szuleid ilyenek, nalatok nem jo helyen van, mert mar tobb is elpusztult a hanyagsagotok, a nemtorodes miatt. Felelosseggel tartoztok erte. Foleg a szuleid. Ok mit szolnanak hozza, hogy ha betegek lennenek, fajdalmaik lennenek es senki se hivna hozzajuk orvost?! Hagyni hagy szenvedjen. Ezt nem lehet! Az allatoknak is ugyan ugy faj! Ugyan ugy ehes! Es bennetek bizik, rajtatok mulik az elete! A szuleid (apukad) szegyellheti magat. En az olyan embereket mint o messzire elkerulom. Megbizhatatlan, lelketlen, kegyetlen.

2018. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!