Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt miért? Hogy kell ezt...

Ezt miért? Hogy kell ezt érteni? Ha nem engedjük, hogy vigyázzon az unokájára, akkor meghal? "olvastam egy felmérést, hogy a kisgyerekek túlélési esélye tízszeresére nő, ha van egy szerető nagyanyja"

Figyelt kérdés
Anyósom ma küldte ezt az sms-t, arra reagálva, hogy az 5 hónapos unokáját nem hagyjuk ott nála, ha dolgunk van. Egy az, ki mondta, hogy nem szeretheti. Kettő: MILYEN TÚLÉLÉSRŐL BESZÉL, EGÉSZSÉGES A GYERMEKEM!!!!!!!! Annyira ki vagyok rá akadva, hogy csak na...
2009. máj. 7. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
És miért nem hagyod nála, ha dolgotok van? Nektek is könnyebb lenne...
2009. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

hát,én visszaírnék,hogy a "van egy szerető nagyanyja,minél távolabbi országban" :)))

komolyra fordítva a szót,az anyósok mindig ki tudják húzni a gyufát,én mikor úgy érzem,most végleg leszámolok az anyóssal mindig a férjemet kérem meg,hogy beszélgessen el vele + 2 hétig nem veszem fel neki a telefont és utána is kimértebb vagyok. Így lassan,de tanul az esetekből és kezd tiszteletben tartani. én sem hagynám ott az 5 hós gyerekemet,én meg is mondtam neki,hogy kisgyermekkor végéig elfelejtheti ezt a dolgot. maximum azt tudom elképzelni,hogy átjön hozzánk,és míg mi elmegyünk egy délutáni mozira ő van vele és pont.

2009. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Látom, nem érted, és nem a kérdésre válaszoltál. Okoskák kíméljenek, most nem az a lényeg, hogy akarjuk otthagyni, vagy nem. Mit tudsz te arról, hogy ő milyen? A sms tartalmáról van szó. Ki mit szólna, ha ilyesmit írna neki a kedves mama?
2009. máj. 7. 16:51
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Az anyósomra én sem hagynám soha a gyerekemet, eléggé kiszámithatatlan. Egyébként a lányom 2 éves és imád édesanyámmal lenni, de az anyósomat ki nem állja.
2009. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A komment az első válaszolónak íródott!
2009. máj. 7. 16:53
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Tolakodó vénasszony!a saját anyámnál nem hagyom a féléves lányomat.Idejöhet, vele lehet stb...később majd igen.Kérdezz rá nála, hogy mégis mire gondolt...a csecsemőhalálra, vagy mire?
2009. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
"Kár" hogy a kommentet nem lehet pontozni, mert elég bunkó volt, pedig az első sztem is tökéletesen megválaszolta amit kérdeztél. Természetesen, sztem ő is, és én is, fel vagyunk háborodva az sms-en. Nincs ilyen felmérés, a kedves mama egy kicsit mártír, de mit tudok én arról, milyen a te anyósod...
2009. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Ba...us, ne hari, én a másodikra gondoltam, pedig te az elsőt bunkóztad le. Sorry...
2009. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol ertelmezem, amit irtal, bar szamomra eleg kusza, akkor en is kiakadnek. Szerintem csak tobbet akar lenni az unokajaval es fel, h nem hagyod ott nala soha. Az en anyosom pl. ellenem askalodik a hatam mogott. A parom szerint, mert ezt o is tudja, attol fel,h nem fogom rabizni az unokajat vagy nem lathatja. Mit gondolsz? nem errol van szo?
2009. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tényleg kissé kusza lett a kérdésem, mert a modik ugye nem engedték úgy feltenni, ahogy először megírtam, aztán meg már belekavarodtam.
2009. máj. 7. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!