Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktátok macskahámban,...

Szoktátok macskahámban, pórázon sétáltatni a cicáitokat?

Figyelt kérdés
Még sosem láttam ilyen embert, és nem merem meglépni, hátha kiröhögnek. Ti szoktátok ezt alkalmazni? Ha igen, miért? Azért, mert benti macskátok van? Előre is köszi a válaszokat.

2013. okt. 29. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kertes házban lakunk, a macskák szabadon járnak ki-be, ahogy úri kedvük tartja. Sosem jutott még eszembe, hogy pórázt tegyek bármelyikre is. Néha előfordul, hogy valamelyik elkísér minket, amikor a kutyával sétálni megyek, de jön mellettünk egy darabig, aztán visszamegy magától. Az autók elől elfutnak, azt már az anyjuk megtanítja nekik kiskorukban a kertben, amikor ki- vagy beállunk a garázsba. Meg persze mi is mindig figyeljük őket, mielőtt elindulunk.
2013. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem elütötték a cicámat, azért vagyok most nagy dilemmában. Nem fogok tudni elviselni még egy macskahalált, arra gondoltam, hogy a következő majd a jövőben benti lesz. De nagyon félek, hogy vágyni fog kintre, és emiatt gondolkodom a macskahámon, hogy néha kimenjek vele az utcára, és akkor végül is arra mennénk, amerre ő akar, de mégsem lenne veszélyben.
2013. okt. 30. 00:21
 3/5 anonim válasza:
Panelban lakom, van egy hím cicóm,amikor olyan az idő akkor ki szoktam vinni egy közeli parkba ahol nincsenek sokan. :)
2013. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam vinni, mivel perzsám van és nem kinti cica, rögtön ellopnák itt ha simán csak kiengedném. De ki akar menni, szóval menni kell vele. Hogy ki mit gondol nem érdekel különösebben, van akinek nagyon tetszik, van aki kiröhög vagy furán néz... de akkor mi van? Nem szégyellem én a macskámat..
2013. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2013. nov. 3. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!