Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom a macskámat...

Hogyan tudom a macskámat távol tartani a babzsákfotelemtől?

Figyelt kérdés
Elegem van már belőle, ha csak arra gondolok hogy nem csak az alomba csinálja a dolgát, hanem erőszeretettel hugyozik a babzsákfotelemre, legszívesebben magam herélném ki :@ Hogyan tudom elérni, hogy meg se közelítse, ne is gondoljon rá? azt akarom, hogy irtózzon a fotelemtől, a közelébe se menjen, hogyan tudom elérni?

2013. okt. 30. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Fújd be a babzsákfotelt sztem valami erős illattal, ami talán távoltarthatja:))
2013. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Vagy vki itten gyikesek közül szerzett mégegy alomtálcát;hátha...:)
2013. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
a macskák utálják a narancs szagot, fújd be v. mi narancsossal vagy lehet kapni macska spayt:)
2013. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Elso korben, hereltesd ki allatorvossal...

Ez sokat fog javitani a helyzeten, ha teruletjelolo vizelessel van dolgunk, es ugy gondolom, igen.

Masreszt, nem azt kell elerned, hogy irtozzon a foteledtol, hanem azt, hogy teljesen elismerje azt, hogy az a tied, es csak a tied.

A megoldas pedig, barmi meglepo is, hogy nem streszeled azt a macskat foloslegesen, es akkor jobban erzi magat anelkul is, hogy jeleznie kellene, hogy a lakas az o terulete is.

2013. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem stresszelem egyáltalán, szeretem, gondozom... csak nem értem miért jó neki, hogy belepisil a fotelembe :/
2013. nov. 1. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!