Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam házhoz az...

Hogy szoktassam házhoz az itteni tömbházmacskát? Többi információt lent olvashatod!

Figyelt kérdés
tömbházban lakom, és egy nagyon, nagyon cuki macskakölyök van a tömbháznál.anyukámmal már próbáltuk ideszoktatni(csak 3 napja próbálkozunk).minden nap adok neki enni, készítettem neki papírgalacsinokat, de nem tudtam megsímogatni...tegnap kinyitottuk az ablakot, mert szellőztettünk, és szinte bejött, csak aztán megijedt.valahogy ide szeretném szoktatni. mit tegyek, hogy ide szokjon? amikor lehajolok hozzá, hogy megsimogassam, mindig elszalad. fél tőlem egy kicsit.

2013. nov. 4. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

tömbházmacska így egybe vicces :D


A lakók nem biztos, hogy örülni fognak ha odaszoktatod az állatot, mert lehet jön majd több is.

2013. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogyhogy lehet jön majd több is?
2013. nov. 4. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg van anyamacska és testvér cicusok.

plusz ha a háztömb tövébe teszel ennivalót azt más állatkák is felfedezik.

2013. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak kitartás, szerintem jó úton vagy, hogy elnyerd a bizalmát.
2013. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!