Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ragdoll cicák tényleg az...

Kertészné:-) kérdése:

A ragdoll cicák tényleg az emberhez ragaszkodnak és nem a házhoz? Valóban bújós, kedves cicák?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalataim szerint minden macska az emberhez ragaszkodik, ha tisztességesen van velük foglalkozva.

Húszon felüli számú macskám volt már, és átlagolva két-három évente költözködöm, tudom, miről beszélek.

Ó, és mind egyszerű "korcs" házimacska volt :)

2013. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik tenyészetből származik a cica. :) Magyarországon is van néhány tenyészet (sajnos, a legtöbb nem tartozik ebbe a kategóriába), ahonnan nem harapós, karmolós cicák kerülnek ki, hanem igazi ragdoll (fölveszed és eldobja magát) jellemű macskekok.
2013. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet ezzel a fajtaragaszkodáshoz. Én menhelyről hoztam ki a cicámat, mert más "vadállatok", nevezzük embereknek kidobták. Hihetetlen kedves, ragaszkodó, és nem csak ha felveszem. Ő jön utánam, ha nem veszem fel, az ölembe jön, mindig megtalálja a módját, hogy simogassam és csak vele foglalkozzak. Bújik aludni mellém, együtt nézzük a TV-t és általában a számítógép körül is sündörög, hogyha épp ott vagyok. Soha nem cserélném másikra, még fajtatisztára sem.
2013. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Maxitabi ***** válasza:

A macska,ha benti- szobacica,sokkal inkább az emberhez ragaszkodik,mint a területhez.Teljesen lényegtelen, milyen fajta.. A házicica is az emberhez ragaszkodik,ha olyan sokat van vele.

A kinti cicák az más..

2013. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2013. nov. 1. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!