Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Ma született kiscica...

SOS! Ma született kiscica hasán hatalmas dudor, mi lehet az? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A másik 2 kiscica teljesen egészséges,de ennek az 1nek van egy hatalmas dudor a hasán és tippem sincs,mi lehet az.

Orvost leghamarabb este tudok hívni,hogy megnézze.



2013. nov. 6. 13:56
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Még él a cica,de annyi rendellenessége van,hogy valószínűleg nem életképes,úgyh holnap megölik szegénykémet. :'(

Mert nem elég h a farka nem normális,meg ott az a dudor,a szája mind2 oldalt kicsit össze van nőve és enni sem hajlandó,hiába adom a cicit a szájába kiköpi.Levegőt is érdekesen vesz,mintha lenne az orrában valami.

Nagyon sajnálom szegényt,de valószínűleg így lesz jó neki.

A másik 2 cica hála az égnek,jól van,annyi h az egyik kiscicának a farka csak fele akkora,mint amilyennek lenni kellene,de amúgy egészséges.Szopnak is és ha a mamacica kiszáll a dobozból enni,elég szépen tudják hallatni a hangjukat. :)

Remélem nekik nem lesz semmilyen bajuk(pl vakság vagy vmi),mert ezek után nagyon féltem őket. :(

2013. nov. 7. 16:09
 22/37 anonim ***** válasza:
Szegény csöppség. Nagyon sajnálom. És hogy hogy megölik? Remélem itt az állatorvosra gondoltál, hogy elaltatja. Akkor csak szépen fájdalommentesen elalszik. Már az első pillanattóĺ látnia kelett volna állatorvosnak hogy elaltass És nem szenvedne tovább. Biztosan nagyon éhes. Lehet nyelni sem tud. A szívem szakad meg este. A mama cicának jó minőségű macska kaja kell. De tejet ne adj neki. Kaphat nyers főtt húst. Kivéve disznó húst. Had egyen jó sokat. És friss víze legyen. Ne hogy úgy járj hogy nem lesz teje a mama cicának. Én így voltam. Ugye bent tartod őket?
2013. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Bent vannak a cicák,mivel a mamacica szobacica,a kicsik csak egy véletlen "baleset" miatt tudtak megfoganni,de körülményes lenne elmagyarázni.

Kap többfajta kaját is.Konzervet,száraz tápot,húst.A tejet nem szereti(kicsi korában is rühellte a tejet,tejfölt),nem tudom miért,elég különc cica.^^

A vizet cserélem neki reggel,este,mert elég igényes a vízre és az alomra(ezt is 1,max 2 pisi után cserélni kell,nagydolog után szintén rögtön cserélni kell).


A kicsiért nekem is a szívem szakad meg,de jobb lesz így neki.Szegény néha felsír,de hiába adom szájába a cicit,kiköpi. :(

Elég rossz kedvem van miatta,de a másik 2 csöppség azért vigasztal egy kicsit,hogy egészségesek és hála az égnek a mamacicának is van teje bőven.

2013. nov. 7. 18:11
 24/37 anonim ***** válasza:
Jól van, vigyázz rájuk :). A beteg cicát látta doki? Azt mire írtad hogy holnap megölik? Ha van egy kispocija és nem nyávog egyfojtában akkor lehet hogy eszik egy kicsit.
2013. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Ha egy kiscica nem jut ennivalóhoz, másfél nap alatt elpusztul. Bármilyen szomorú, a beteg kiscicát el kell engedni.
2013. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Egyértelműen nem arra gondoltam,hogy elássák meg megfojtják,meg nem tudom milyen szörnyűségeket csinálnak szegényekkel az emberek.

Pocija nem volt,csak az a dudor a hasán.Nagyon kis könnyű szegény,szerintem nem evett.Pedig próbáltam rávezetni,meg odarakni,de kiköpte a cicit,nem szopott,gondolom mivel a száján vette a levegőt.

Orvost amint mondtam,nem tudtam kihívni,úgyh majd ma jön,csak telefonon keresztül beszéltem vele.


Egyébként akár milyen rosszul hangzik,gondolkodtam rajta h (javasolták sokan,ezért gondoltam bele) szegény ne szenvedjen 3 napig,"földhöz csapom" vagy hogy szokták,de hát nem volt hozzá szívem.Ez olyan barbár dolog lett volna. :( Úgyh kénytelen voltam nézni a szenvedését meg nyöszörgését. :(

De ma legalább megkönnyebbül szegénykém. :'(

2013. nov. 8. 05:38
 27/37 anonim ***** válasza:
Szerintem jó döntöttél, jobb lesz így szegénynek. Ki tudja milyen szenvedéseken menne keresztül az életében, még ha meg is lehetne menteni. Nagyon sajnálom szegényt.
2013. nov. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Hidd el, jobb így...sajnálom a kiscicát, de sajnos előfordul ilyesmi. Ne szenvedjen szegényke.
2013. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
elaltatta az orvos?
2013. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Ha eddig kibírta, csak evett egy kicsit. Szegény, nagy benne az élni akarás és erős cica, ha eddig kibírta. És remélem látta már orvos, és teszi a dolgát..
2013. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!