Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Ma született kiscica...

SOS! Ma született kiscica hasán hatalmas dudor, mi lehet az? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A másik 2 kiscica teljesen egészséges,de ennek az 1nek van egy hatalmas dudor a hasán és tippem sincs,mi lehet az.

Orvost leghamarabb este tudok hívni,hogy megnézze.



2013. nov. 6. 13:56
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Már elaltatták. :(

Szegénykém már alig élt. :(

Már csak szuszogott.Nem is értem hogy bírta eddig evés nélkül. :((


A vizes dolgot nem tudom ki írta privátban,de elég beteg...

Ez az egyik legkegyetlenebb dolog.Csak gratulálni tudok...

2013. nov. 8. 14:33
 32/37 anonim ***** válasza:

Részvétem a piciért!


-Aki meg vízbe fojtana egy kiscicát, és még javasolja is másoknak, annak kívánom, hogy őt fojtsák vízbe egyszer!-

2013. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( . Már nem fog szenvedni. Mit mondott az orvos amikor meglátta?
2013. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom,én nem voltam itthon és mikor hazajöttem nem kérdeztem rá.Nem akarom tudni,mi volt a baja,mert így gondolhatom azt,hogy nem fájt neki és nem szenvedett.Viszont ha megtudnám h végig fájdalmai voltak vagy bármi hasonló,a szívem megszakadna. :(
2013. nov. 8. 17:40
 35/37 anonim ***** válasza:
Ugye tényleg állatorvos altatta el és nem más bántotta? Mert az utóbbi nekem is fájna.
2013. nov. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Nem,belefojtottam egy kanál vízbe...IGEN, állatorvos altatta el,de már elvolt fertőzve neki egy kicsit az a vmi és semmi kedvem megtudni mi volt az és mit érzett szegénykém,így is már épp h élt,annyira legyengült.Lényeg az,hogy már nem szenved.

De nem értem,miért kell kismilliószor megkérdezni 1 adott dolgot,mikor folyamatosan írtam nektek h mikor mi történik vele,mert úgy láttam,vannak akik segíteni akarnak.Ez viszont kezd átmenni sértésbe,amiből nem kérek.Így is elég fájdalmas ez az eset.

2013. nov. 9. 07:53
 37/37 anonim ***** válasza:
Jól van, ne haragudj :)
2013. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!