Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1.5 éves sziámimhoz milyen...

1.5 éves sziámimhoz milyen fajtájú cicát vegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 12:46
 1/3 A kérdező kommentje:
a gyengébbek kedvéért az 1.5 egy és felet jelent:)
2009. nov. 16. 12:49
 2/3 anonim ***** válasza:
A sziámi elég érzékeny lelkületű cica, legjobb ha fajtársat választasz mellé, mert ha egy szeleburdi árokparti kölyköt viszel haza, előfordulhat hogy idegesítené.
2009. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az 5 éves sziámim mellett egy 3 éves házi macskám van. A házi macskám előbb megvolt, mint a sziámim, ráadásul a házi macskám vagy 1 kg nehezebb és nagyobb is nála és mégis fél tőle, pedig együtt vannak már pár éve. A sziámi macskám mindig szekálja, mondhatni, hogy terrorizálja, sokszor megveri. Szegény macska nem is mer előtte elmenni. Mindkettő iv. kandúr pedig. Amúgy meg bárki más macskának is nekimegy az utcán, tők mindegy neki, hogy pár számmal nagyobb és erősebb is mint ő. Szóval szerintem hasonló vérmérsékletű fajta macskát kéne venni hozzá vagy sziámit, mint ahogy azt az előttem író válaszadó is írta, vagy egy abesszint ő is ugyanilyen kis energia bomba. Örökmozgó.
2009. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!