Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ő milyen fajta cica? Nagyon...

Ő milyen fajta cica? Nagyon szép különleges

Figyelt kérdés

Másfél hónapja egy vasárnap besétált a kertünkbe ez a cica. Nagyot néztem mert nem egy sima mezei macska hanem valami keverék szerintem. Nagyon szép, kedves aranyos kandúrka. Senki nem kereste a környéken, és a cica se tágított a telkünkről. Él és virul, csak az a gond hogy a száraztápon kívül nem nagyon kedvel egyebet!


[link]


[link]


2013. nov. 9. 15:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
Az első képen úgy látom, mintha kicsit hosszabb szőrű lenne, tehát nyilván valami perzsa vagy egy hosszú szőrű macska keveréke lehet.
2013. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fél perzsának gondolom, szép cica!
2013. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Jézusom!Kint tartod???Ilyen fajta macskát nem szabad kint tartani. Mivel nagyon sokáig nemesítették őket az immunrendszerük sokkal gyengébb mint egy átlagos mezei cirmosé. BENT TARTSD!!!
2013. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Fél perzsa lenne? Annak örülök. Bár nekem mindig is sima mezei macskáim voltak, ezért szokatlan most ő. De köszönöm. Igen hosszabb a szőre, a farka mint egy nagy pamacs. Bár a szeme nem olyan durcás mint ahogy a perzsáknak kinéz.
2013. nov. 9. 15:25
 5/15 anonim ***** válasza:
SZerintem Maine Coon keverék. Tényleg ilyen fajta cicát kizárólag bent kell tartani.Ha ezt nem birod teljesíteni akkor keress neki másik gazdit aki bent tartaná.
2013. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nyugodjatok meg, a nap nagy részét bent tölti a másik cicóval. Csak amikor kint vagyok, akkor jön ki levegőzni velem. Kint hála istennek nem megy el, követ. A második képen a mai kis levegőzése közben készült a kép.
2013. nov. 9. 15:58
 7/15 Platypus ***** válasza:
A szőre hosszabb, de a fejformája és az alkata 100% házimacska. Félperzsa vagy félakármi nem lehet, mert azoknak teljesen átlagos rövid szőre van. A második generációtól jöhet csak vissza a hosszú szőr. Szóval ő egy nagyon szépen sikerült sokgenerációs keverék cica.
2013. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi idős lehet?

Az én cicámnak a Whiskas junior a kedvence, adj neki azt. A száraz nem lesz neki jó hosszútávon. Milyen konzervekkel próbálkoztál amúgy?

2013. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindent csak ne Whiskast!!!Olvastad már ,hogy mit ir a hátulján???Inkább Royal Canint ajánlok. Vagy ha az túl drága akkor a Purina One junior.Az még a Tescóban is kapható.
2013. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A Kitekatnál több benne a fehérje, mi a baj vele? :O Cicum szereti...

Amit írtál abból van junior? Hol kapható?

2013. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!