Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ő milyen fajta cica? Nagyon...

Ő milyen fajta cica? Nagyon szép különleges

Figyelt kérdés

Másfél hónapja egy vasárnap besétált a kertünkbe ez a cica. Nagyot néztem mert nem egy sima mezei macska hanem valami keverék szerintem. Nagyon szép, kedves aranyos kandúrka. Senki nem kereste a környéken, és a cica se tágított a telkünkről. Él és virul, csak az a gond hogy a száraztápon kívül nem nagyon kedvel egyebet!


[link]


[link]


2013. nov. 9. 15:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen van a Royal Canin-ból Junior. Méghozzá több fajta.És a Whiskas tényleg egy moslék.
2013. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sajnos a drága eledelekre nincsen keretem. A száraztápból egy olcsóbbat esznek, nagyon szépek az eddigi cicáim is. Amit főzök naponta abból mindig teszek félre nekik egy adagot. Tehát nem moslékot esznek, hanem hol tört krumplit, főtt natúr rizset kis csirkenyakkal, stb.
2013. nov. 9. 20:06
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne felejtsétek el hogy a macska ragadozó, szóval nagyrészt húsra van szüksége, nem zöldségekre meg hasonlók. A Whiskas félékben kb 4% a hús ami édes kevés. De vannak olcsóbb kaják is amiben 40% fölött van a hús, érdemes nézelődni.
2013. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Krumpli a macskának? Neeee.... szegény cica.. Ha ennyire nincs rá keret, akkor nem erdemled meg a macska szeretetet
2013. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem csak azt esznek, esznek tápot és konzervet is. Mindent megkapnak amit kell nekik, soha nem betegek. Fogadni mernék hogy van olyan ezer meg ezer ember aki nem csak húst ad a cicának
2013. nov. 10. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!