Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy írthatnám ki a kinti-bent...

Hogy írthatnám ki a kinti-benti cicámból a bolhákat + a házból?

Figyelt kérdés
A macskán már minden bolti nyavaját kipróbáltam. A házat is átmostam, tisztítottam, fújtam ecettel... De semmi. A cica és mi is teli vagyunk bolhával. Hogyan tundám úgy kiíratni a cicából, hogyha kimegy ne menjen vissza bele egyből 100 kis dög? + A házból hogy tudnám úgy kiírtani, hogy ne kelljen mindent felszedni, újra kimonsi?
2013. nov. 10. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Macskát megfürdetni bolhaírtós samponnal. Utána másnap rárakni egy advocate spotont rá a megfelelő méretűt. A lakáshoz vegyél Neostomozan ampullát. 1 ampulla-1 liter vízben oldható.

Bútorokat, heverőket, stb kívül-belül alaposan befújni. Padlót felmosni. A fal mentén Piretrin port leszórni. Az maradhat sokáig. A befújást, felmosást 5 nap- 7 nap max legalább 3x megismételni.

A cicádnak használd az Advocatét havonta.

2013. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Cicának már minden létező sampont, nyakörvet, cseppet vettem. egyik sem volt jó... Valami házi megoldás?
2013. nov. 10. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
A Neostomozon nem jó? Annak használnia kellene. Nem az itt a gond, hogy a lakásba van még bolha, és amikor a macskából kiirtod a bolhát akkor a lakásba újra elkapja? Szerintem ez lehet a gond. Ahol a macska járkál ott is le kellene fújni Neostomozonnal amit vízben kell elkeverni. Amíg a macskán van a szer engedd ki egy 10percre, és moss fel Hypos vízzel mindenhol. De a macska táljára és vizes edényére ne menjen a szerból sem és a hypos vízböl sem. Módjuk hypo mehet de utána alapos öblitést a tálnak. :) Tehát a szerrel befujod ott ahol a macska szokott lenni, aztán hypos vízzel felmosol. :)
2013. nov. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az állat nem házba való!De ám simán veszel olyan bolha port ami kutyáknak is jó.Én a kutyám mindég olyannal szórom,olcsó és jó :)Az ilyen samponok semmik..meg már ha fürdeted lehetőleg ne bent,mikkor te el kezded mosni az állatot akár tiszta vízzel is akkor a bolhák valamennyi része el kezd menekülni(nem az összes!) és ugrálnak szét a a helyiségbe!Szóval semmi értelme bent mosni!Ja és ám próbáld ki a fehér borsot hülyeségnek hangzik,de használ erre én jöttem rá.
2013. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!