Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, mi lehet a baj?...

Mit tegyek, mi lehet a baj? Az 1 hetes kiscicám elkezdett fogyni.

Figyelt kérdés
Tegnap reggel 223 gramm volt, de ma reggel 212, szintén ma délután már csak 203 és ma este meg 198-200 gramm. Nagyon aggódom érte, ha holnap reggel is fogy akkor kihívjuk az állatorvost.

2013. nov. 12. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Adjatok enni neki.
2013. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szopik a kiscica, vagy elanyátlanodott és ti etetitek? Ilyen gyors fogyás szerintem kiszáradásra utal, eleget iszik? Fecskendővel lehet vizet csöpögtetni a szájába, ha nem iszik eleget.
2013. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mit? Még csak egy hetes, nem tudom mikortól lehet tápszert adni neki.
2013. nov. 12. 19:41
 4/8 A kérdező kommentje:
Van anyja és a többit szoptatja ők nőnek rendesen. De ez az egy nem akar szopni akárhogy is teszem rá a cicire nem hajlandó bekapni.
2013. nov. 12. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Oka van annak, hogy nem akar szopni, valószínűleg életképtelen. Szomorú, de ez a természetes kiválasztódás :(
2013. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De én nem fogom hagyni meghalni, még ha a természet azt szeretné, akkor sem.
2013. nov. 12. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
A természet bölcsebb nálad... Próbáld meg te magad etetni, de ez borzasztó macera, ugyanis kb eleinte 1(!!!) óránként kell. Ha nem dolgozol, nem jársz iskolába, akkor megmentheted. De az állatorvos is ugyanezt fogja mondani, hogy életképtelen szegény, ezt el kell fogadni.
2013. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tápszer-fecskendő és etetés.Ha nem eszik meghal.
2013. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!