Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék így újra fogyni?...

Hogyan tudnék így újra fogyni? 20 évesen még 55-60kg ingadozott a súlyom. Aztán hajtós munkahelyeim lettek, ahol alig volt időm enni, egy darabig tartottam a súlyom, aztán elkezdett szépen lassan felfelé menni.

Figyelt kérdés

Igaz, időközben szültem is, de egyértelműen a kevés evéssel van gondom. Alig eszem valamit, azt a keveset pedig a szervezetem elraktározza. Lassan elkezdett lemenni a szülés után de most vagyok 85kg és zavar is, meg a térdemen is érzem. A mellemre és a csípőmre jött fel.

Akinek hasonló problémája volt/van az mit csinált?

Ma ettem 2 szelet piritóst reggelire és egy fél tányér levest 3-kor.De még most is úgy érzem tele vagyok.

Ötletetek, tanácsotok van?


2010. szept. 10. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj rendszeresen kis adagokat enni, és valamilyen testdezést beiktatni.
2010. szept. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A mozgás az megvan, séta futás torna.A gyerekkel mászkálok kutyát sétáltatok.......

Csak nem bírok enni.Mintha undorodnék a kajától.Próbálok én, de a hányinger jön rám.Vagy inkább orvosnál próbálkozzam szerinted?

2010. szept. 11. 00:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy ez valami pszichés probléma lehet. Nem vagyok pszichológus, de szerintem legbelül úgy gondolod, hogyha többet eszel, akkor még jobban fogsz gyarapodni, valószínűleg ezért van az említett undor. De hidd el, csak elkezdeni lesz nehéz. Régebben én napi kétszer ettem, aztán így én is meghíztam, 75 kg-ra. A kezdet nagyon nehéz volt, el is felejtettem volna enni, telefonomra állítottam emlékeztetőt 3 óránként, hogy biztos egyek. Nehéz volt, mert sokszor nem voltam éhes, de igyekeztem arra gondolni, hogy muszáj. Most már nem nehéz, persze ugyanúgy nem vagyok éhes, de ez pont azért is jó, mert soha nem tömöm tele magam. Nem az a lényeg, hogy napi ötszer nyakig edd magad, hanem hogy valamennyit egyél. Meg kell értetned magaddal, hogy a nagyon kevés étellel csak éhezteted a szervezeted, ami arra kényszerül, hogy a kevés mennyiséget is eltárolja zsírban.
2010. szept. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!