Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az egyszerű házi macskák is...

Az egyszerű házi macskák is lehetnek szépek nem csak a fajtiszták? Szerintem az én össze vissza keveredett befogadott cicáim is nagyon szépek, szerintetek? És nektek melyik cicám tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


jó, hát itt nem apa a lényeg :D

[link]


[link]



2013. nov. 13. 18:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Például itt az én kinti-benti egyszerü ivartalanított házi cicám: [link]


[link]

2013. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
szoktam kamillával törölgetni, és mondjuk ezek régebbi képek, de a fehér cicának télen "folyik az orra" de akkor is ugyan olyan jókedvű, nem bágyadt, eszik, iszik...
2013. nov. 13. 19:52
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól még beteg.
2013. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj az ,hogyha télen folyik az orra.Macskanáthás.
2013. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek be szegényt és minnél hamarabb állatorvos!!!
2013. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

11-es na ilyen a szép házi macska,ápolt,rendezett bunda,tiszta és tényleg nagyon szép!

Kérdező tieid látszik nem egészségesek, hasonlítsd össze a 11-es hozzászóló macskájával a tieid..

2013. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
80%
Szép cicák, mondjuk nekem minden cica szép, mert imádom őket. Nekem is van, házi is, perzsa is. De tényleg alap hogy ivartalanítani kell őket, oltatni, féregteleníteni és ha bármi baj velük akkor orvoshoz vinni.
2013. nov. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is minden cica szép.

A képeken nem láttam semmi különöset, csak az elsőnek volt olyan fura a pofija, de nem tudtam, mitől vannak rajta azok a barna foltok.

nekem a cirmos cica tetszik, ami van a pasas vállán.

Viszont a macska szemének csipássága lehet normális. Akkor gáz, ha túl gyakran csipásodik be ill. még váladékozik is mellé.

A cicám ébredés után nem szokott mosakodni, csak evés után mossa meg a pofiját, rendszerint akkor törli ki a szeméből a csipákat, ha én nem teszem meg. Viszont valamiért a nyáron macskanátha szerű tüntetei voltak, de semmi láza nem volt, csak tüsszögött és folyt az orra, a szemében pedig könnyszerű váladék volt. (Benti cica, szóval ötletünk sincs, mi lehet az oka, lehet, hogy bevittük a lakásba, ill. az is lehet, hogy egy hétig a rokonoknál kellett nyaralnia, és lehet, hogy az új környezetben más volt a baciflóra, bár ezt kétlem, mert akkor a lappangási idővel nem lehet összeegyeztetni.) Az antibiotikum után kapott a nózijába nyálkaoldót, a szemébe pedig tisztítófolyadékot. Ezt azért mondom, mert valószínűleg nektek is segítene.

[link]

Hogy a kérdésre is válaszoljak, vannak szép cicák a házicicák és fajtatiszta cicák között is. Csúnyák is vannak közöttük, de azok általában a nagyon kiélt és beteges cicák.

2013. nov. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
az én cicáimnak nincs mindig, nagyritkán...
2013. nov. 15. 06:04
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
ÁLLATORVOS! ide vidd ismerem őket! Talpas állatorvosi rendelő Budapest, 1116 Mesterházi u. 4;) ha kell több infó írj privit
2014. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!