Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen baleset (ek) érte (ék)...

Milyen baleset (ek) érte (ék) eddig a cicádat?

Figyelt kérdés

az én cicámat nyakon lőtték

ugyanazt megverték, de úgy h 10 napig fájt neki a járás

aztán ugyanaz leesett a fáról és meghúzódott a lába

a többi cicámnak meg meghúzódott párszor a lába


2009. nov. 18. 17:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
bal hátsó lábtörés, pár sörét is van benne (ez lábtörés röntgenjénél derült ki), meg egy halom kandúrverekedéses sérülés, ivartalanítás után kicsit megnyugodott, de így is verekszik csak nem annyit.
2009. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

nekem az egyik eléggé peches, de ráadásul halkszavú is, sajnos - alig lehet rájönni, ha baja van :S

× egyszer átmászott valami drótkerítés alatt, és felbökte a bőrét a nyakánál: kb. 5x5 centis foltban lejött a bőrrétege, alatta látszott a hús. (aztán hihetetlen, állatkórházi meg itthoni kezelés után, de szinte magától 1(!) hét alatt begyógyult és összenőtt.

× megesett az is, hogy csak az egyik mellső lábát három-négyszer szúrta meg darázs... óriásira dagadt.

× addig hempergett, játszadozott az erkélykorlátnál, hogy kicsúszott a kb. tizenöt centis résen, és nem tudott megfordulni rendesen, és rázuhant három méter magasból a betonra, az oldalával... de akkor nem lett baja, hálaajóégnek. :)

2009. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én mostani macskámat már kétszer elütötte az autó (forgalmas út mellett lakunk), ezért a hátsó lábai környéke nagyon érzékeny lett, meg egyszer egy kutya megtépte
2009. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nekem már nincs macskám de egyszer a perzsa macskámat egy kandúr( a szomszédból) megharapta a hasán és belsővérzése lett(pedig kedves kanmacska volt de nagyon idős- és sztem csak tanította vadászni meg bunyózni és ez lett a vége. de túlélte-nagyon örültem de végül mérget evett és meghalt:(
2009. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem 2 cicámat megmérgezték idegméreggel, egyet elütöttek:(
2009. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
egy kutya kirántotta a lábát (szájával), de szerencsére már jól van és jól is mászik már fára :)
2009. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

- véletlenül le lett öntve forró vízzel és lejött a bőre egy foltba:S

- patkányméreg

- elütötte egy autó

- szomszéd kutya

- valaki meglőtte


ezek persze kül. macskáimmal történtek meg, sajnos nem mind élte túl:(

2009. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Mi régen panelban laktunk így akkoriban semmi baleset nem érte az én kiscicámat,de elköltöztünk kertes házba,ahova már nem hoztuk be(a házba),hozzászoktattuk,hogy kint kell lennie és,hogy ne menjen el,meg is tanulta,de egyszer elment pár napra,akkor már a legrosszabbra gondoltunk,de aztán visszajött,de úgy,hogy a farka végéből hiányzott egy pár centi!

Nagyon sajnáltuk,de szerencsére nem lett semmilyen komolyabb baja,élt tovább ugyan úgy,mintha mi sem történt volna vele,begyógyult s ebe is!

Aztán rá egy kis időre megint elment,de ekkor már sajnos nem jött haza.:'(

Kerestük mindenfelé,de nem találtuk,vagy megmérgezték vagy elütötték valahol!

De egyszer találtam az út szélén egy elütött cicát és az hasonlított az enyémre,csak már nem tudtam megállapítani,mert már "oszlásnak"indult,így felismerhetetlenné vált!

De ha megmérgezték,akkor az illetőnek is azt kívánom,csak sokkal jobban és többet szenvedjen,mint a cicusom vagy akármilyen állat,aki így végezte!

UTÁLOM AZ ÁLLATKÍNZÓKAT és azt kívánom az összesnek,hogy egyszer őket is mérgezzék meg és szenvedésben haljon meg!

Aki meg elüti,az ha lehet segíteni az állaton,akkor vigye orvoshoz és utána keresse meg a gazdit vagy legalábbis jó helyen legyen az állat,ha meg szándékosan teszi vagy nem segít rajta,akkor neki is azt kívánom,hogy ő is egy kamion alatt végezze,úgy hogy mindenki leszarja,hogy mi lesz vele!

Amúgy nem vagyok rosszindulatú,de az állatok is élőlények és ugyan annyi joguk van az élethez,mint az embereknek,sőt lehet hogy még több is,mert néhány állatka jobb szándékú,mint maga az ember!

Nekem ez a véleményem!

I love animals 4 ever!

:D

Üdv!

2009. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az enyém kiesett a hatodikról. Betonra... Túlélte, bár hónapokba telt amig felgyógyult.
2009. nov. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
18:45-ös válaszoló: abszolút egyetértek veled mindenben. Jó, hogy vannak még ilyen emberek, akik egy állat életet is úgy megbecsülnek, ahogy kell és ahogy megérdemlik. Bár minden ember ilyen lenne, akkor jobb lenne a világ.
2009. nov. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!