Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek nagyot hibáztam?...

Szerintetek nagyot hibáztam? Vagy csak baleset volt? Olyan rossz érzés!

Figyelt kérdés
Egyik nap az iskolába készülödtem otthon.És siettem kifele a fürdőszobábol.és ekkor történt a baj a kiscicám az elött játszott a szönyeggel és én nem vettem észre őt a sötét miatt. és mikor jöttem ki ráléptem nyávogott egyet én feloltottam a villanyt. és láttam hogy vérzik a szája. berohantam anyukámék szobájába és sírva elmondtam mindent gyorsan.anyum kijött,de már nem tudott mit tenni és szegényke meghalt. olyan rossz volt még most is elöttem van az a kép.(a sok vér és az arca)
2009. szept. 6. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem a te hibád, baleset volt. Ez miatt ne hibáztasd magad.
2009. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Mitöbb, a macska hibája volt. Elvileg látnia és hallania kellett téged, még sötétben is, lehetett volna annyi esze, hogy kitér előled, mert agyonaposod. De nem volt...
2009. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
én a cicám ütöttem el kocsival. lassan gurtam hátra, és a cica aláment a kerék alá. elötte az út mellett volt. aztán mintha valamjnek nekimentem volna. a cica volt az. a fejecskéje csipődött a kerék alá. kiabálva mentem be. azthiszem nem szenvedett sokat. sajnálom.
2009. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

ez egy baleset volt, egyikőtök sem hibás...A cica még kicsi volt, és ő csak 1 kisállat, sajnos nagyon vakmerőek ilyenkor, ezért kell a szokásosnál is jobban figyelni rá, nagyon durva "lecke" volt, sajnálom:( Ugyanakkor magadat se hibáztasd, hiszen nem szánt szándékkal léptél rá!:(

Tudom,hogy közhelyesen hangzik, de fogadd részvétem, én is beleőrülnék, ha történne bármi a cicáimmal!:(

2009. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Jaj, de szomorú történet. Ne hibáztasd magad, sokszor láb alatt vannak ezek a kis szörnyetegek, én is sokszor ráléptem a sajátjaimra, és csak szerencsén múlott sokszor, hogy nem lett belőle nagyobb baj.
2009. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Sajnálom :( Ne hibáztasd magad. Ő kicsi volt még és ahoz nem volt hozzászokva,hogy résen kell lennie,te meg ahoz,hogy ahol kisállat van a lakásban,óvatosabbnak kell lenni.
2009. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tudod, hogy állat van szabadon a lakásban, akkor óvatosan közlekedsz, ez alapszabály. Ettől függetlenül megesik az ilyen, ne rágd magad rajta, csak tanulj belőle.
2009. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez baleset, de most mar egy eletre megtanultad, hogy kozlekedj a lakasban, ha kiscica is lakik veled.

Nagyon sajnalom szegenyt. Ne okold magad.

2009. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Senki nem tehet róla, mondjuk én biztos megőrülnék, ha ez történne a cicámmal... sajnálom, nagyon elszomorított, ahogy olvastam:((
2009. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!