Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baleset érte. Elaltassam?

Baleset érte. Elaltassam?

Figyelt kérdés
4 éves kandúrcicámat 3 évvel ezelőtt baleset érte: valaki fejbevágta egy ásóval(az állatorvos szerint). Azóta röfögve veszi a levegőt és az egyik szemfoga kihullott. A szája is nagyon büdös. Az állatorvos azt mondja ez ellen nem tud semmit sem tenni, nem mondja, hogy szenved, mert nincsenek fájdalmai, de nem élvezi az életet. Mit tegyek, elaltassam? Mert nagyon hálás, amióta megmentettük. Dörgölőzik és dorombolni próbál, de csak röfögés jön ki belőle. Nincs szívem elaltatni, de azt sem szeretném, ha rosszul élne. Mit tegyek?
2010. jún. 21. 16:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ilyet kérdezni?Figyi, ha nincsenek fájdalmai el ne altasd!!!Főleg,ha ilyen hálás a cica!

Ne tedd!

2010. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
6%

Hidd el,ha elaltatod jobb lesz... Sajnos nekem is volt cicám,csak őt elütötte az autó,Túlélet.2 évig még velünk volt,aztán jobbnak láttuk elaltatni. A cicának mindenképpen jobb lesz.Lehet hogy szenved,csak nem mutatja ki,nem akar nektek fájdalmat okozni.

Részvétem.

2010. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy cicám ugyan ilyen tünetekkel és azt mondta a doktor,hogy fájdalmai nincsenek,de így marad,azt mondta szép hosszú életet is leélhet fájdalmak nélkül,de ha akarom altattassam el.Én nem tettem.Nem volt szívem azok után,hogy ő küzd az életéért,élni akar,és én ily könnyen megszabaduljak tőle,csupán egy-pár próBléma miatt.

Ezek négy éve történtek azóta is nagyon jól elvan a kicsike!

Szerintem NEEEEEEE tedd!Bűntudatod lesz utána szerintem,hidd el nem érdemli meg az a cica,hogy ezt tedd vele!

2010. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
3 év után jut eszedbe, hogy lehet el kéne altatni ?Érdekes..
2010. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Jól esik, hogy megnyugtattatok, hogy jó, ha úgy marad, ahogy van. :-)
2010. jún. 21. 16:36
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Nehogy elaltasd ....
2010. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg akkor elaltathattad volna,de mostmár semmiképpen se!Ő élni akar,és próbál,és sikerül is neki jó életet élni!Miért vennéd el tőle?Rossz lenne neki is ÉS neked is ha megölnéd!
2010. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Örülök,hogy ha úgy döntesz kitartasz mellette élete végéig!:)
2010. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nezesd meg masik allatorvossal is, hatha valalja a "plasztikai" mutetet... Amugy, ezert elalatatni?
2010. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nem kell.Amíg nincs súlyos baja vagy fájdalma és jól elvan akkor semmi értelme.Az én öregebbik cicámnak már alig van foga felül,az állatorvos nekem is azt mondta,hogy döntsem el,de amíg eszik,iszik és jól elvan addig minek.És jól elvan,dorombol,futkározik is, igaz pépeset eszik csak de hát ennyit megérdemel=) Szerintem a tiéd is!
2010. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!