Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicámnak a baja?

Mi lehet a cicámnak a baja?

Figyelt kérdés

Kerti cicáról van szó ma mentem föl és a fűben feküdt mozdulatlanul amikor észrevett akkor próbált felálni és odajönni hozzám, ekkor megfogtam és bevittem a házba a szemei nagyon sárgák nem akar enni, inni pedig sokat nézte tegnap a vizet, folyik az orra kedvtelen, csak alszik és ha menni próbál akkor szédelegve megy :( (alig tud menni pár métert)

Még mi előtt eljöttem hányt és sírt is! :(

Mi lehet a baj lécci segítsetek nagyon aggódok érte! :((


2013. nov. 17. 20:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Meggyógyulhat állatorvos nélkül is?
2013. nov. 17. 20:54
 2/17 anonim válasza:
59%
Szerintem látot téged pucéron
2013. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem.A cicádnak komoly baja van.Állatorvos kell.
2013. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
vidd orvoshoz
2013. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
májával lehet valami...
2013. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Elvinném de egyaltalán nincs rá pénzemn nem tudom elvinni :(

Mit adjak neki enni amit talán enne?

És a tej az jót tenne?

Túl élheti így is?

2013. nov. 17. 21:13
 7/17 anonim ***** válasza:
Még véletlen se adj neki tejet.Elbirod vinni dokihoz mivel halasztást is kérhetsz.
2013. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fogja túlélni orvos nélkül.Az orvos bir adni neki gyógyszert.
2013. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen valóban kérhetsz halasztást.Amikor az én cicámnak eltört a lába egy év halasztást kértem és az orvos gond nélkül elfogadta az ajánlatot.
2013. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ilyen esetben megért az orvos. Én is így voltam 2 hónapja. Nem érdekelt. Elmentem. Mondtam az állatorvosnak, hogy a macska nagyon szenved. És hogy nincs pénzem de nem akarom hogy meghaljon. Elfogadta. És azt mondta hogy mindenkinek így kellene. Egy hét múlva vittem is neki a pénzt 3000ft volt. És már el is felejtettem és büszke vagyok hogy nem hagytam szenvedni. Mindenképp el kell vinned állatorvoshoz. Akár most is az állatkórházba. És igen pénz nélkül. Segítened kell neki. Nagyon szenvedhet. Csoda lesz ha holnap délutánig kibírja. Neked meg marad a lelkiismeret furdalás. Az állatorvosok ilyen esetben megértőek. Hidd el nekem. Tudom hogy nagyon rossz így semmi nélkül elmenni. De amikor majd látod a macskát gyógyultan játszani az csodálatos érzés mert megmentetted. Fog ennél kellemetlenebb dolog is történni veled. Én kérlek, hogy ne hagyd szenvedni. Pár ezer forint miatt.
2013. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!