Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicámnak a baja?

Mi lehet a cicámnak a baja?

Figyelt kérdés

Kerti cicáról van szó ma mentem föl és a fűben feküdt mozdulatlanul amikor észrevett akkor próbált felálni és odajönni hozzám, ekkor megfogtam és bevittem a házba a szemei nagyon sárgák nem akar enni, inni pedig sokat nézte tegnap a vizet, folyik az orra kedvtelen, csak alszik és ha menni próbál akkor szédelegve megy :( (alig tud menni pár métert)

Még mi előtt eljöttem hányt és sírt is! :(

Mi lehet a baj lécci segítsetek nagyon aggódok érte! :((


2013. nov. 17. 20:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Írtam privát üzenetet. Ma el kell jutnia állatorvoshoz. Mert nem biztos hogy holnapig kibírja. :( Ha segítenek ha nem. De szerintem fognak!
2013. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Legyen lakásban meleg helyen. Ha engedik ha nem.
2013. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha eszik akkor Adj neki erős illatú ételt. Pl macska konzerv. Hal, nyers hús. De disznó hús ne legyen. Tejet semmiképp ne adj neki. De akkor is nagyon sürgősen állatorvos kell neki :(
2013. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Még az is lehet hogy mérgezés..:(
2013. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Elkéstem ma reggelre már sajnos nem élt! :((((

Mi lehetett a baja?

2013. nov. 18. 17:24
 16/17 anonim válasza:
leállt a mája
2013. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen leállt a mája. De ez sem egy nap alatt alakult ki! Ha pénz nélkül ha nem, vihetted volna állatorvoshoz..Sokat szenvedett!!! Sajnálom!
2013. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!