Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatorvos mennyit kér el...

Állatorvos mennyit kér el ezért? Lent!

Figyelt kérdés
Két és fél hónapos cicám szeme teljesen becsipásodott, a doki adott neki szurikat és szemcseppet. Igazából én annyira nem addódom :), csak anyukám hallott egy olyat, hogy a doki elkért 18ezret, és... nem akar annyit adni a macskára. Ha valaki vitte már így a cicát, mennyit kért? Vagy orvosfüggő? Előre köszönöm!

2013. nov. 20. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

(Csak akkor tartson az ember akármilyen állatot, ha meg tudja neki adni a maximális ellátást. Alapellátás: állatorvos...............)

2013. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. :) Én is féltem ettől. 2 macskát vittem 2 napig kaptak 10 inyekciót macskamáthásak voltak. És csak 1000 az az ezer forintot fizettem, megdöbbentem nagyon. Főleg, hogy 2 macskát vittem. Antibiotikum szteroid inyekciót fog kapni, amiből csak kicsi kell. Én nekem legtöbbször fizetnem sem kelett érte. Szóval, no para. :) Sok állat azért pusztul el, mert a gazdik azt hiszik hogy sokba kerül. Pedig nem . Én már mondtam orvosnak hogy előre kifizetem az oltást mert nem biztos hogy lesz rá pénzem később, és azt mondta hogy azért amiért ilyen őszinte vagyok olcsóbban kapnak oltást a cicáim. Ez pl ma történt :) .
2013. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oda írtad, hogy volt orvosnál és kapott kezelést. Akkor miért nem tudod, hogy mennyit kért? :)
2013. nov. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!