Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy cicát nem kell...

Találtam egy cicát nem kell valakinek?

Figyelt kérdés
Szép tigrismintás szürke aranyos csak van egy nagy baj nagyon fáj a bal lába alig bír ráállni lehet eltört. Én csináltam neki házat de itt nincs jó helyen amíg ilyen állapotban van. Ugyanis én emeletes házban lakom erre állandóan kutyát sétáltatnak gyerekek játszanak és attól félek hogy elkezdik nyüstölni. Be nem hozhatom a házba a szüleim nem engedik állatorvos szóba sem jöhet. Szóval vagy egy gazdi neki vagy Isten adott szerencse és meggyógyul. De akkor is keresni kell neki egy szerető családot mert itt már túl sok macska van és nem tűrnék el a lakók. Akkor valaki akinek kellene?
2013. nov. 24. 10:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
Áruld már miért nem jöhet szóba állatorvos?
2013. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
De én nem aaz oltogatást várok hanem segítséget!!!!!!!!! Azért mert a szüleim nem engedik!!
2013. nov. 24. 10:25
 3/66 anonim ***** válasza:
Azért mert az állatorvos pénzbe kerül. Nem hiszem,hogy van olyan szülő,akinek a gyereke talál egy beteg állatot,amit nem is akarnak-tudnak befogadni,hogy orvoshoz vigyék egyből. Talán ha részletesebben irnád,hogy hol van helyileg,lehet jelentkezne valaki érte!
2013. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:

Tegyél fel róla képet :)

De azért egy törött lábú macskát elvinnék az állatorvoshoz, nem hagynám hogy szenvedjen egy élőlény a szemem előtt :(

2013. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
a barátnőmnek 3szor ugyan azt a lábát ütötték el a macskájának nem vitték orvoshoz és még él és virul. És tényleg nem viszik anyukámék el nem engedik mert nincs pénzük valamikor örülünk ha kajára jut és nem a hitelkártyával kell vásárolni.. : ( Szabolcs.Szatmárban van amúgy a cica.
2013. nov. 24. 10:45
 6/66 anonim ***** válasza:
Szabolcs szatmárban hol.? Én is szabolcsi vagyok. Van egy pár állatmenhely erre. Irnál facebookon vagy személyesen elvinnéd a Nyírmadai állatmenhelyre. Megmondanád vagy irnád hogy az utcán találtad. Megsajnáltad de nincs hová mennie és állatorvoshoz nem tudod vinni. Hol laksz?
2013. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
Ők is segítenek! Jobb több helyen érdeklődni. Segítség kell neki. [link]
2013. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
És ide is! [link]
2013. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
És itt a Nyírmadai állatmenhely. [link]
2013. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! De már jobban van mert már játszik is. Egy lépcsőházban van ahol szeretik az állatot. Figyelj. nem tudod mit kenhetnék a lábára?
2013. nov. 24. 18:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!