Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet szegénynek, az...

Alextenczel kérdése:

Mi baja lehet szegénynek, az orvos sem tudja?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 1 éves ezüst Whiskas ivartalanított cicám. Általában bent él velünk, de mivel nagy kertes házban lakunk, kiszokott menni, szeret kint lenni. ípár napja arra lettünk figyelmesek, hogy nem eszik, nyavcsog és egész nap alszik. Az elején még ahogy ahogy evett, de aztán már semmit. íinni is csak akkor iszik ha alányomom a tálacskáját, olyankor hallom, hogy lefetyel, és utánna mintha fájna neki a nyelés. A kaját se bírja rendessen elárágni, kis darabokra metélt csirkeszalámi felét is kiköpi, abból is eszik 1-3dbot, és otthagyja í:(

Voltunk vele orvosnál, nem tudja mi baja, adott neki 2 injekciót (nem tudom sajnos hogy mire. Ez 2 napja történt, de semmi változás. Egyéb eddig nem tapasztalt dolgok, hogy olyan mintha szédülne, alíg bír járni, és ami leginkább elborzaszt, hogy ahogy a hátát simogatom, rendesen érezni az összes csigolyáját, mintha csak bőr lenne rajta :(((

A hasa viszont nagy, olyan mintha állandóan belenne zabálva. Szegény a fejét is alíg tudja felemelni. Szemei nem csípásak, normál vizelet alomba.

Félek, napjai, órái vannak hátra, nem tudom mi lehet a baj, sajnos állatorvosra jelenleg nem telik, ezért kérném segítségeteket, mit tehetnék érte?


Előre is köszönöm, és Tisztelet mindenkinek.



2013. nov. 29. 21:19
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
:(((( számoltam a légzését, és kb 40-60 per perc, és szerintem ez sok :( már felkészültem a legosszabra, de ha megéri a reggelt, azonnal állatorvost hívok :(((
2013. nov. 29. 21:54
 12/30 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok érte. :( Írj a csoportba és hátha mondanak valami hasznosat addig. Ma evett vagy ivott? Mert az fontos. Tud üríteni? A közelben nincs állatkórház.? Hétvégén is vannak állatorvosok.
2013. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Sajna án faluban lakom, és 6kmre van a legközelebbi állatorvos, holnap elhivom Őt. Nagyon keveset evett ma, alig 1-2 falatot, fejét alíg bírja felemelni, csak fekszik és néz. Inni azért ivott eleget, és pisil is, de széklet nem volt tudtommal ma. Csigolyák nagyon kint vannak neki, és nagy a hasa is, de nem érzek rajta semmi féle váladékot. De azért megvizsgálom még1x
2013. nov. 29. 22:04
 14/30 anonim ***** válasza:
6 km nem sok. Nekünk az egyetlen állatorvos 20 km van. Én is falun lakom. De ha kell megyünk. Írj a csoportba amit küldtem biztosan van ilyen tapasztalatuk. Sokan szoktak ide írni. Hiába megvizsgálod az orvos segíthet rajta. :(
2013. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen. Adtam neki inni, ivott egy kicsit, és most alszik. Megyek én is, reggel többet tudok. Köszönöm szépen a segítségedet!
2013. nov. 29. 22:14
 16/30 anonim ***** válasza:
Nincs mit megköszönni. Majd írj. Tejet ne adj neki. És legyen meleg puha helyen.
2013. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Ott volt, de elmászik :( Ma reggel az alma mellett találtam rá, alig élt szegény, adtam neki inni, mostmeg a folyosón fekszik. De alig bír menni, mintha félig bénák lennének a hátsó lábai :( Nemsoká jön az állatorvos.
2013. nov. 30. 07:23
 18/30 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. :( Ugyan így szenvedett az én cicám is. :( . Mit mondott az orvos?
2013. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a veséjével lehet gond. Főleg ha az alomnál van és nem csinál semmit. Vagy ha sűrűn vizel. :( Remélem a doki most alaposan megvizsgálta. De az állatkórházban vagy az állatorvosi rendelőben többet tudnának mondani.
2013. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Végeeeeee :((((((((( lebénult, nem tudott semmit se csinálni :( csak forgolódott, nem ivott már. FIPes volt :( A feje begörcsölt neki, pislogni sem tudott, nem birtam nézni ahogy szenved...megkellett tennem :(((((((((((((((((((((
2013. nov. 30. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!