Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet szegénynek, az...

Alextenczel kérdése:

Mi baja lehet szegénynek, az orvos sem tudja?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 1 éves ezüst Whiskas ivartalanított cicám. Általában bent él velünk, de mivel nagy kertes házban lakunk, kiszokott menni, szeret kint lenni. ípár napja arra lettünk figyelmesek, hogy nem eszik, nyavcsog és egész nap alszik. Az elején még ahogy ahogy evett, de aztán már semmit. íinni is csak akkor iszik ha alányomom a tálacskáját, olyankor hallom, hogy lefetyel, és utánna mintha fájna neki a nyelés. A kaját se bírja rendessen elárágni, kis darabokra metélt csirkeszalámi felét is kiköpi, abból is eszik 1-3dbot, és otthagyja í:(

Voltunk vele orvosnál, nem tudja mi baja, adott neki 2 injekciót (nem tudom sajnos hogy mire. Ez 2 napja történt, de semmi változás. Egyéb eddig nem tapasztalt dolgok, hogy olyan mintha szédülne, alíg bír járni, és ami leginkább elborzaszt, hogy ahogy a hátát simogatom, rendesen érezni az összes csigolyáját, mintha csak bőr lenne rajta :(((

A hasa viszont nagy, olyan mintha állandóan belenne zabálva. Szegény a fejét is alíg tudja felemelni. Szemei nem csípásak, normál vizelet alomba.

Félek, napjai, órái vannak hátra, nem tudom mi lehet a baj, sajnos állatorvosra jelenleg nem telik, ezért kérném segítségeteket, mit tehetnék érte?


Előre is köszönöm, és Tisztelet mindenkinek.



2013. nov. 29. 21:19
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
28 éves fiú vagyok, de így még nem éreztem soha az életbe, mintha meghalt volna a lelkem. És képzeld el, látta ahogy sírok, kitágultak a szemei, és kiment, tudta... el akart menni meghalni, hogy ne lássam szenvedni...tudta:(((
2013. nov. 30. 11:43
 22/30 A kérdező kommentje:
Ez történ az éjjel. Sírtam mellette, kiment, és nem akart bejönni, hát hagytam Őt kint. Mire mentem ki 10 perc múlva, elbújt. Fél óráig hívogattam, de nem jött elő, egyszercsak meghallottam, hogy nyávog a régi fásban. Most értettem meg, miért tette.
2013. nov. 30. 11:49
 23/30 anonim ***** válasza:
Azt mondtad hogy megy az orvos. Reggel még élt. Nem? Miért nem vitted állatorvoshoz? Legalább elaltatta volna. Iszonyatosan szenvedett. :( Nagyon sajnálom. Nekem minden érzelem visszajött tavalyról. Egy éve volt. És még most is vissza sírom. Utálom magam hogy tehetetlen voltam.. Hamarabb kellett volna visszavinni az orvoshoz. Nagyon sajnálom. Mire értetted, hogy meg kelett tenned?
2013. nov. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Lekellett lőnöm. Nem szenvedett, FIP gyógyithatatlan, volt a doki, semmit nem tudott vele kezdeni. Annyira megette a vírus, hogy már semmit nem tudott csinálni. Éjjel még azért ahogy bírt menni, meg most reggel is, de aztán olyan gyorsan elkapta Őt, hogy egyik pillanatról a másikra, lebénult :( Szinte már élő halott volt, nem bírtam nézni. Muszály volt megtennem. De hidd el, most legszivesebben magamat is fejbe lőném. Életemet adtam volna érte, ha azzal megmenthettem volna :(
2013. nov. 30. 12:04
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
:O Akkor sem lelőni kellett volna. Ha nem legalább 2 nappal előtte elaltatni! Ha látta volna állatorvos, akkor elaltatta volna. És békésen elaludt volna! De lehet kapott volna fájdalomcsillapítót is. Sokat szenvedett :( . Megérdemelte volna hogy legalább elaltassák. :(
2013. nov. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Tudom, csak volt bennem valami, hogy az én cicám volt, nem akartam, hogy egy idegen elaltassa, enyém volt, én felelősségem. Ezt muszály volt érte megtennem. Legalább már nem szenved, nyugodjék békében.
2013. nov. 30. 15:38
 27/30 A kérdező kommentje:
Látta az egyik állatorvos még kedden, kapott 2 injekciót, de azaf...sz nem tudta megmondani mi baja. Én meg ma reggelg minden pillanatban vártam a csodát, vagy csak egy ici pici jelet, hogy javulna, de hirtelen minden 200% leromlott. Utánna már a nem volt mit tenni.
2013. nov. 30. 15:40
 28/30 A kérdező kommentje:
Írtam privátot, ha gondolod olvasd el. És köszi.
2013. nov. 30. 15:48
 29/30 anonim ***** válasza:
másik orvos kell, az én macskámon is vettem észre ilyesmit a baja az volt hogy megviselte a vedlés én sima egyszerű aros konzervet vettem neki meg jött az étvágya :)
2013. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
2 orvos látta, és lebénult teljessen, feje úgy begörcsölt, hogy csak jobb oldalon tudta tartani. A fejével próbálta vonszolni a testét, de nem tudta, és csak forgolódzott :( már a nyála is csorgott, nem ivott. Napok óta nem evett, és ahogy az orvos is mondta 99% FIP. Menthetetlen volt szegény.
2013. dec. 1. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!