Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért olyan kegyetlenek a...

Miért olyan kegyetlenek a macskák?

Figyelt kérdés
Miért élvezik, ha játékból megkínozhatják a gyámoltalan énekesmadarakat?

2013. dec. 3. 22:30
1 2
 11/18 Gyémántlány ***** válasza:
Mert megtanulták, hogy kegyetlenség nélkül nem maradnak életben. Az emberek példát vehetnének róluk.
2013. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A házimacskák vérengző gyilkosok!


[link]


Korábban alulbecsülték a macskák káros hatását, mert nem vették figyelembe az elfogyasztott áldozatokat és a hátrahagyott tetemeket – mondta Kerrie Anne Loyd, a Georgia Egyetem kutatója. Az egyetem által elvégzett vizsgálatból azonban kiderült, hogy a macskák csak az áldozatok negyedét viszik haza; nagyjából 30 százalékát megeszik, 49 százalékát pedig hagyják elrothadni.


Képes vagy egy nyávogó gyilkost tartani a lakásodban?

2013. dec. 8. 20:45
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

a lakásban mit fog legyilkolni, te idióta?


s eszel húst? nem sajnálod a csirkét, tehenet? vérengző gyilkos...


arról nem is beszélve, hogy a legtöbbet tudod, ki ártott a természetnek? az ember..

2013. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ha elolvasnád a cikket, a macska többet gyilkol, mint amennyit elfogyaszt. És igen, a macskád csak azért nem kínoz halálra, mert kihasználhat és anyagilag kizsigerelhet..
2013. dec. 8. 20:55
 15/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező... WHADDAFUCK???!


Egy macska hogy képes "anyagilag kizsigerelni" egy embert, amikor azt sem tudja hogy mi az a pénz? (mellesleg nem kötelező macsekot tartani. Ha nem akarsz, nem költesz rá, a macskának ebbe nincs beleszólása. Ha lenne, nem lennének az utcán kóbor macskák)


Majd egy átlagos hétvégi ebéd után nézz bele a tányérokba: valószínűleg nem lesz kristálytisztára nyalva az egész, hanem maradék viszonylag sok kaja marad meg. Ami korábban ugyanúgy élt, mint a madarak.


Egy utolsó gondolat:

Jajj, szegény ember, a macska "kihasználja" őt, és anyagilag szándékosan jól lehúzza, majd a csőd szélén állva halálra nyúzza... Gondolja az egyszeri ember, aki láncfűrésszel esik neki a vadmacskák, őzikék, mókuskák és "gyámoltalan énekesmadarak" otthonának...

2013. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az uccsó előtti bekezdésben van egy nagyon ronda elírás: a "maradék" szó nem kell oda.
2013. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Gyémántlány ***** válasza:

Mint ahogy már említették sokan, és én is régebben a macska azért öl, mert máshogy nem tud táplálékhoz jutni. Ha nem jut táplálékhoz, meghal.

Ha már a "gyámoltalan" énekesmadarakról van szó, ők meg a gyámoltalan kukacokat pusztítják el. A táplálékláncban mindenki fölött áll valaki, és pont azért hívják "táplálék" láncnak, mert az állatok nem szórakozás céljából ölnek, hanem mert életben akarnak maradni.

A macskám egy kíméletlen gyilkos. Egy érzéketlen gonosztevő, aki mellém bújik, ha beteg vagyok, hogy segítsen a gyógyulásban, aki, mikor elkezdek zongorázni, már jön is be a szobámba, hogy meghallgasson, aki dorombol, szelíd, bújik és feltétel nélkül imád, a macskám, aki most is itt ül mellettem, és nem azért, mert éhes, hanem mert SZERET. A kíméletlen gyilkos szeretni is képes ám! A kíméletlen gyilkos soha nem bántott egyetlen kismadarat sem, egy egérhez nem nyúlt hozzá, mert nincs szüksége az egérre, hiszen tőlünk, a gazdiktól kap ételt.

Te talán poénból vágod le azt a szerencsétlen, gyámoltalan csirkét, amiből készül a karácsonyi ebéd? Nem! Azért, mert éhes vagy, és mert a táplálék nélkül nem tudnál élni. Látod, erre gondolj, mikor az a szegény, éhes macska megeszi azt a szegény, gyámoltalan kis énekesmadarat, aki a tápláléklánc aljára szorult. Szerencsétlen... De, hát megszívta, és ugyanígy megszívta a kukac is. De az élet nem igazságos. Ez van.

2013. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Gyémántlány:


Megismerkednék Veled és a macskáddal. .)

2013. dec. 18. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!