Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Másnak a macskája is szokott a radiátoron aludni?

elöbb úgy megijedtem tőle,hogy valami fekete dolog van a radiátoron a szobámba , és közbe a macskám volt az :D..és ott helyeszkedik ,nyujtozkodik,alszik már 1 orája .Eddig csak alatta feküdt...Másnak is a cicája ennyire szereti a meleget és alszik a radiátoron ? :DD

Kérdések hasonló témákban: macska, cica

2013. dec. 7. 22:58  Privát üzenet  

A válaszok
Szokott bizony :-D Nekem nincs macskám, de egy ismerősöméké nagyon szeret ott tanyázni :-)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2013. dec. 7. 23:04 Privát üzenet
Az enyém is! És amikor oda megyek hozzá és felkeltem, és kinyitja lassan az aranyos kis szemecskéit, akkor meg simizem a pocakját és olyankor dorombol és a fejét a kezemhez dörgöli. Egyszóval, igen szoktak. :)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2013. dec. 7. 23:15 Privát üzenet
Az én ismerőseim macskái is ezt csinálják. :D Van, hogy egyszerre mindkettő, egymás mögött fekszenek rajta. :D

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2013. dec. 7. 23:21 Privát üzenet
igen mert szeretik a meleget. Az enyém pl bemàszik a kàlyhàba is.

A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2013. dec. 7. 23:30 Privát üzenet
[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2013. dec. 7. 23:37 Privát üzenet
Egyik fele a párnán másik fele a cserép alátétben.:)))

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2013. dec. 7. 23:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

akkor lehet hogy rakok neki oda egy párnát :D ..amúgy nagyon aranyosak lehetnek :D.. és a képen ahogy alszik a cica az nagyon édes*.* .Köszönöm a válaszokat :)

# 7/8Időpont 2013. dec. 8. 12:04 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2013. dec. 8. 12:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szibériai macskája van valakinek? Milyenek tapasztalatok vannak vele kapcsolatban (viselkedés, allergizálás. )?
Mit jelentenek ezek a közmondások? >>>"Nem jó az alvó macskát felkelteni. ", "A macska se vakarja ki. ", "Mamám, rám nézett a macska! ", "Sok tarka macskája van. ", "A macska is tejjel álmodozik. "
Mit tehetek ellene? Meg tudom védeni a szomszéd macskájától az enyémet? Pár hónapja a szomszéd macska állandóan bántja a mienket. Szegény nem mert már hazajönni. Többször látom,...
Kinek milyen gyakran veszik el macskája?
Hogy lehet, hogy a macska elvan ugyan abban a bundában a 60 fokos radiátoron (és nincs melege) és elvan kint a -10-ben is (és nem fázik)?
Más macskája is ad ki olyan érdekes brummogó/nyögdécselő hangot?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!