Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávogja meg a falat...

Miért nyávogja meg a falat folyamatosan?

Figyelt kérdés

Reggel hazajöttem és azóta folyamatosan nyávog. Oké, ez túlzás, de elég sokat. Kapott enni, friss vizet, az alom is üres, kiengedtem az erkélyre, pedig tudja, hogy oda nem mehet, agyon szeretgettük, amíg meg nem unta, játszottam is vele.

Azt csinálja, hogy a fal fele fordul és nyávog rá. Meg a sarokban. Meg ilyesmik. A sztorihoz hozzátartozik, hogy új cica, 2.5 éves herélt kandúr, nagyon szeretjük mióta itt van. Ötletek?

Ja és járkál is közben meg rámnéz, nyekeg, szaggatottan nyávog, vagy csak halkan.. teljesen változó, de mindig felfele és a falnak.

Köszönöm.


2013. dec. 8. 09:28
 1/6 anonim válasza:

szellem?

az en cicam is szokott nyavogni lathatatlan dolgkat

2013. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt a lehetőséget szeretném nagyon nagyon nagyon kizárni. De úgy igazán. Nem örülnék, ha ilyen dolgok lennének a lakásban.
2013. dec. 8. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet látott ott valami érdekeset, nincs ott egy pók, vagy ilyesmi?

Valószínűleg el akar érni valamit.

2013. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tök üres a fal, az összes, amit megnyávog, semmi sincs rajta. Pókra én is gyanakodtam, de párom leölte az összeset, mert én is rettegek tőlük. :-/

Hisztizni szokott az erkélyajtónál, hogy engedjem ki, de nem nagyon szoktam,mert amilyen hülye, leesik..

2013. dec. 10. 12:49
 5/6 anonim válasza:
Csak a szellem jöhet akkor szóba.. az állatok látják őket!!
2013. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben kiderítettük, hogy agresszíven kéri a simit. :-)
2013. dec. 22. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!