Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy cicat most...

Találtam egy cicat most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egy cirmos,ivartalanított 3(?)éves cicat találtam,nagyon sovány volt,tehát haza vittem,igen kedves cica és megfogom tartani,Van egy hörcsögom és hogyan szoktathatnam rá hogy ne bantsa?és szobatisztáva váljon?elég válogatos nem eszi meg a máj krémes kenyeret hogyan szoktathatnam a házi kosztra?(bérház)
2013. dec. 11. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel ivartalanított cica, elég valószínű, hogy valakié volt. Szóval kezdetnek lefényképezném, és tennék ki róla a környéken hirdetéseket. Lehet, hogy valahol épp sírnak utána. Háromévesen elég valószínű, hogy valamiféle kosztra már rá volt szoktatva. Kínáld meg konzervvel, száraz táppal, húsokkal stb., valamire csak rákap. A májkrém hosszú távon nem a legegészségesebb eledel.
2013. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, próbáld megkeresni az eredeti gazdáját. Ha nem sikerül akkor keress neki egy új gazdát aki rendesen tartaná, nem májkrémes kenyéren...
2013. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki almosládát, rakj bele macskaalmot, és rakd rá a cicát, bele fog szokni. Vegyél száraztápot és konzervet is, mellette mindig legyen friss vize! Egy kaparófát is érdemes beszerezni, nehogy a bútorok bánják :D adj neki féreghajtót. Neten olvasgass a macskatartásról Ja és a hörcsögöt alaposan zárd el tőle, az enyémek megölték a hörcsögeimet :( rágcsálókkal nem valószínű h összeszokjanak.
2013. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!