Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor lesz felnőtt?

Mikor lesz felnőtt?

Figyelt kérdés
Van egy fekete cicám 14hónapos és 3,4 kg. Az lenne a kérdésem hogy a macska meddig mondható "gyereknek" mert még mindíg elég kicsi. Ki is van herélve tehát úy tudom hogy egy kicsit híznia is kéne, de semmi olyan pici és nem vékony hanem inkább izmos.

2013. dec. 15. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában a cicák egy éves koruk körül számítanak "tinédzsernek", a felnőtt kort olyan 1,5-2 éves korukra érik el (egy körülbelüli táblázat szerint 1 évesen emberi években mérve 16 éves, 2 évesen kb. 24). Az én nagyobbik cicám olyan 3 éves korára érte el a végleges méretét (ivartalanított nőstény).
2013. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :D Az a táblázat hol található?
2013. dec. 16. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy könyvben láttam, az a címe, hogy "Mit egyen a macskám?". De biztosan van ilyesmi fent a neten is.
2013. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Wkipédia
2013. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!